• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Аромат як частина стратегії з просування бренду
Аромат як частина стратегії з просування бренду

Аромат як частина стратегії з просування бренду

Нюх – одне з головних чуттів людини і єдиний інформаційний канал, який неможливо ігнорувати. Запах впливає на підсвідомому рівні, а нюховий імпульс досягає мозку навіть швидше за біль. Тож за рахунок своєї простоти й універсальності аромамаркетинг дає змогу компаніям і брендам створити сприятливу атмосферу для здійснення покупок і підвищити власну впізнаваність шляхом інтеграції необхідних ароматів у бізнес-стратегію.

Ще однією перевагою аромату як способу презентації бренду є можливість поєднання практично з будь-яким матеріалом, починаючи від банального розпилення в повітрі й завершуючи, скажімо, створенням пахощів для шкіряної оббивки крісел, що свого часу дозволило компанії Ford підвищити впізнаваність моделей Ford Mustang.
Розробка й подальше просування корпоративного аромату – один із напрямів роботи унікального українського агентства аромабрендингу Ol.factory. Аромамаркетинг – це не лише приємні емоції для клієнтів, а ще їхня лояльність, додатковий прибуток бренду та чітке акцентування саме на вашому продукті серед схожих товарів і послуг. І головним елементом у створенні чіткої ідентифікації бренду через аромат є відносно новий, але максимально дієвий метод організації ольфакторних івентів.

Особливість цих заходів полягає у презентації аромату через взаємодію з усіма відчуттями людини – тактильними, звуковими, смаковими тощо. І це дуже важливо, адже візуально сприйнята інформація в епоху сучасних технологій та «інформаційного потопу» дедалі частіше сприймається як білий шум. Власне, тому і сам аромамаркетинг, як частина стратегії з розвитку й ідентифікації брендів, стає особливо дієвим способом просування компаній і досягнення максимальної залученості цільової аудиторії.

Цю думку підтверджують разючі цифри проведених досліджень:

  • 84% – у стількох випадках приємний аромат підштовхує людей до покупок;
  • 65% – на стільки відсотків людський мозок пам’ятає аромат через рік;
  • 20% – стільки покупців готові переплачувати за товар, який у них асоціюється з приємним ароматом.

Фахівці в галузі дослідження впливу запахів на людину пишуть, що аромати впливають на емоції, які зі свого боку позначаються на поведінці, тобто від дії ароматів виникає ланцюг пов’язаних наслідків. А навіяні ароматами спогади відчуваються особливо яскраво й емоційно. Тому дуже важливо вміти проєціювати аромат на сприйняття бренду. Саме цим і займається аромабрендинг Ol.factory – ключовий гравець на ринку створення ароматів для бізнесу.
Цікавить унікальний аромаконцепт, який не лише ототожнюватиметься з вашим брендом, а й допоможе збільшити прибуток? Тоді чекаємо на вас у просторі Ol.factory за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100 (комплекс «Toronto-Київ»).

Контактний телефон: +38 067 656 53 43

Facebook та Instagram: @ol.factory