• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • TVORCHI презентували іронічний трек про телефонозалежність
TVORCHI презентували іронічний трек про телефонозалежність

TVORCHI презентували іронічний трек про телефонозалежність

Щось з минулого: TVORCHI презентували іронічний трек про телефонну залежність – не від новинних пабліків, а від красивого життя у соцмережах. «Вимкни телефон» – таку назву має новий трек артистів, який вже встиг “залетіти” у TikTok. У ньому гітарні ритми та легкий фанк у поєднанні з хаусом, а ще – тепла ностальгія за такими тривіальними, буденними клопотами з колишнього життя, які зараз повністю витіснили нові реалії.

«Це історія хлопця, який на побаченні з дівчиною готовий дістати їй зірку з неба, а вона гортає стрічку в Instagram, не помічаючи його почуттів. В Instagram завжди красива картинка, але в пісні ми закликаємо – «вимкни телефон» і живи реальним життям, а не цифровим. Зараз це особливо актуально ще й для того, щоб зберегти свої нерви», розповідають TVORCHI. 

Вперше трек «Вимкни телефон» наживо TVORCHI виконали незадовго до офіційного релізу – на своєму благодійному сольному шоу ROAD у Львові. Вже з перших рядків повний зал глядачів співав нову пісню разом з артистами, а соцмережі гурту переповнились коментарями з проханням скоріше його випустити.

«Не псуй момент, благаю! Вимкни телефон» – співають TVORCHI у новій пісні та пропонують слухачам відкласти гаджети хоча б на хвилину та знайти щось хороше у сьогоднішньому дні. 

Слухай нову пісню TVORCHI «Вимкни телефон» за посиланням: