«Жіночий квартал» на «1+1»

«Жіночий квартал» на «1+1»: у новому випуску зіграє Володимир Дантес та MONATIK

Цієї суботи о 20:20 на «1+1» відбудеться прем’єра нового випуску «Жіночого Кварталу». У своїх мініатюрах акторки пригадають найтаємничіше шоу осені «Маскарад» на «1+1», покажуть сцену з життя вже дорослої еко-активістки Гретти Тунберг, а з музичними номерами на сцену вийдуть популярні зірки українського шоу-бізнесу – MONATIK, Володимир Дантес та інші.

Глядачі побачать яскраву сценку з життя шведської еко-активістки Гретти Тунберг, яка виросла, вийшла заміж та продовжує активно боротися із забрудненням світу. Через її життєву позицію, чоловік змушений ходити пішки на роботу, хоча дорога займає два дні, їсти лише салат та торф, а також не визнавати мобільні телефони. Між героями відбувся такий діалог:

–       «Грета, давай відключимо дротовий телефон, адже у всій Швеції їх лише два – у тебе та твоєї мами», – сказав чоловік.

–       «В жодному разі. Мобільні телефони – це радіація, пластик, Тік-ток, а це гірше за токсичні літієві батареї», – відповідає Гретта.

Акторка Таня Песик в одному з номерів зачитає монолог про спорт, крутячи педалі на велотренажері, адже карантин навчив всіх робити декілька страв одночасно.

Співак Володимир Дантес стане запрошеною зіркою та покаже разом із Тетяною Песик ситуацію, яка розігрується в одному з українських готелей. Володимир – зірка, яка заселилася в номер, а Тетяна – покоївка, яка розіграла свого кумира, доводячи йому, що між ними вночі щось відбулося.

Співачка «Жіночого кварталу» Лалі заспівала про те, що відбувається, коли у мешканця великого міста з’являється шанс нарешті виспатися.

Також актори втілять пародію на «Маскарад», найтаємничіше успішне шоу цієї осені, яке виходило на телеканалі «1+1». Запрошеною зіркою номеру стане MONATIK, який очолював в проекті одну з зіркових команд.

Серед запрошених зіркових гостей нового випуску «Жіночого Кварталу» Володимир Дантес, MONATIK, Lida Lee, NiNo.