• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • “Відверто.LIVE”: Вперше за 8 років ікона української моди Лілія Пустовіт – на ТБ
ікона української моди Лілія Пустовіт

“Відверто.LIVE”: Вперше за 8 років ікона української моди Лілія Пустовіт – на ТБ

Сьогодні о 17:10 в ефірі телеканалу LIVE – інтерв’ю першого українського дизайнера, ім’я якої пролунало на весь світ – Лілії Пустовіт. Модельєр відмовляла телеканалам в інтерв’ю 8 років, проте погодилася на відверту розмову з ведучою програми “Відверто.LIVE” Тетяною Гончаровою.

Зокрема, Лілія Пустовіт розповіла про ідею, яка живе в ній вже кілька років – запустити масштабне виробництво дитячого одягу. 

“Я хочу робити щось вічне, цікаве і без цього хайпу – що ти робиш красу, і вона завжди залишиться красою, – розповіла Лілія Пустовіт. – Я зрозуміла, що можу повернутися до дитячого одягу. І я зараз думаю над цим проектом. Вже декілька років думаю. Ми обраховували його і так, і сяк, і він не дуже вигідний. Він коштує, по суті, як дорослий. Але я думаю – може, все ж таки, почати? Зараз насправді настали такі часи, що можна робити, відштовхуючись не від бізнес-схеми, а від того, що ти робиш, і тобі це подобається, і ця енергія може рухати вперед. Можливо, знайдеться хтось, кому це теж цікаво. Можливо, не інвестор, а якась фабрика українська захоче теж робити у великому обсязі дитячий одяг від Лілії Пустовіт”. 

Більше про плани дизайнерки стосовно майбутнього бренду POUSTOVIT, хто в родині надихнув її використовувати принти з квітами, як зародився молодіжний бренд SUPPORT by Poustovit  і хто в ньому приймає остаточне рішення, а також – про особисте – вже сьогодні о 17:10.

Нові випуски, яскраві герої – щовівторка та щочетверга о 17:10 у програмі Тетяни Гончарової “Відверто.LIVE” на телеканалі LIVE.