The Hardkiss представляють: перший сингл Yarima

The Hardkiss представляють: перший сингл Yarima

«О нас» — перший сингл YARIMA — переможниці масштабного діджитал-конкурсу гурту The Hardkiss і Pepsi. У конкурсі Pepsi Music Star взяли участь понад 1500 музикантів, але перемогу здобула Марія Коваленко — на той момент 17-річна дівчинка з невеликого містечка Карлівка Полтавської області. Маша показала себе не тільки як цікава вокалістка, але і як автор пісень. Саме такого артиста й шукали судді конкурсу і майбутні продюсери — Юлія Саніна і Вал Бебко. Маша пройшла всі етапи проекту й разом із перемогою отримала призи — співпрацю з The Hardkiss у створенні мініальбому, зйомки кліпу на дебютну пісню й можливість виступу на розігріві у The Hardkiss на ювілейному шоу «Десять» на НСК «Олімпійський».

«YARIMA — це суміш гітарної та легкої електронної музики. Маша — дуже цікава дівчинка з гітарою в руках. Пісню «О нас» Маша написала у 15 років і в нас із Валом були мінімальні правки тексту й мелодії цієї композиції. Працювавши над аранжуваннями для майбутніх пісень Маші, ми намагалися максимально зберегти авторську стилістику, — розповідає Юлія Саніна. — YARIMA — це інтелектуальні Тексти юної дівчини, «загорнуті» у зрозумілу форму. Її легко і приємно слухати, але раджу вам максимально вникати в історії, які вона розповідає. У текстах Маші багато актуального і важливого. Те, про що варто задуматися».

Сингл «О нас» — історія про виворот, темні куточки людської душі. «Люди навколо все більше й більше йдуть у негатив, живуть в упередженнях, нав’язуючи свої погляди іншим. Ми і є ці люди, які в поспіху життя думають тільки про себе, — розповідає Маша. — Чи можливо змінити цей світ?! Не факт, але всім нам потрібно зупинитися й задуматися «о нас» — одному точно не відшукати це «світло».