• Головна
  • /
  • Персона
  • /
  • Засновниця клініки естетичної медицни Анна Огурцова про людську красу та свою професію
Анна Огурцова Вива Медикам

Засновниця клініки естетичної медицни Анна Огурцова про людську красу та свою професію

Бути красивою-мрія кожної жінки.Та що там жінки-людей на всій планеті!Хто б не казав-а всі ми купуємо кілограми баночок крему та читаємо про різні секрети збереження молодості та краси. У сучасному світі не придумали ,здається ,тільки еліксиру вічного життяа от все інше вирішити можна.
Так вважає Анна Огрурцова-професійний лікар-дерматолог та знавець своєї справи.Анна в медицині вже 26 років,нещодавно відкрила у Києві власну клініку естетичної медицини та краси VIVA MEDICAL. В ексклюзивному інтерв’ю вона розповіла про свою справу і відповіла на найпопулярніші запитання про уколи краси та зміну зовнішності?

Анно, ви нещодавно відкрили свою клініку Viva Medical. Як пройшло відкриття?
За щасливим збігом обставин відкриття відбулося рівно через 9 місяців після того, як я забажала переїхати до Києва і відкрити професійний простір своєї мрії.
Церемонія відкриття пройшла феєрично, урочисто і дуже зворушливо. Цю щасливу мить розділили зі мною моя сім’я, друзі, колеги і мої вірні партнери. Дуже шкода, що багато хто не зміг бути присутнім через ситуацію, що склалася, але їхню підтримку я відчувала навіть на відстані.

Цікаво, а чому ви взагалі вирішили відкрити свою клініку?
Все сталося заплановано, огранічно і своєчасно, тобто у свій час. Я лікар з великим досвідом і вже маю незаперечну, визнану в усьому світі експертність в естетичній медицині. Щорічно до мене приїжджають і прилітають десятки тисяч прекрасних людей з України та усього світу, щоб з моєю допомогою ста- вати більш гармонійними і щасливими, а також сотні колег, які бажають перейняти мій досвід.
Настав час створити велику, комфортну, оснащену за остан- нім словом техніки, сучасну клініку, де я буду почуватися як удома, зможу акумулювати свої сили та куди без перепон у будь-який час зможуть прилетіти всі мої мрійники!

Хто у вашій команді?
У моїй команді професіонали своєї справи: естетисти, косме- тологи, дерматологи та пластичні хірурги.

А з чого все починалося у вашій кар’єрі?
Косметологією та дерматологією я захопилася ще в студентські роки, коли з цікавості побувала на консультативному прийомі легендарного дерматолога Бєляєва, який надалі взяв мене в учні. Я закохалася в професію і донині осягаю її таїнства… Косметологія – прикладна галузь дерматології, і вона є невід’ємною частиною моєї професійної душі вже 23 роки.

Коли і як ви зрозуміли, що хочете присвятити себе саме цій справі?
Я не пригадаю день і годину, тому що все відбулося природним чином, коли я почала застосовувати косметологічні методи в реабілітації моїх дерматологічних пацієнтів. Потім вже з’явилися ін’єкційні й апаратні естетичні методики, і я розширила свої можливості в гармонізації та б’ютифікації зовнішності шляхом поєднання всіх цих технологій.

Ви вже 26 років у медицині. Це ж так багато! Розкажіть коротко, що за цей час було зроблено?
Так, це не мало! Але коли ти захоплений і закоханий в те, що робиш – час летить непомітно! За цей час я отримала професію, кілька спеціалізацій, захистила дисертацію, отримала патенти на винаходи, народила дочку, відкрила не одну свою справу, стала тренером і спікером світових компаній, навчила сотні лікарів з усього світу, виросла і створила свою унікальну експертність. Йду далі до намічених рубежів, і допомагає мені у всьому моя сім’я і моя мрія.

Розкажіть детальніше про свій шлях як фахівця. Озираючись назад, що було найскладнішим у житті і в кар’єрі?
У сім’ї я один медик, і в ті пострадянські часи було непросто стати тим, ким ти хочеш. Багато хто мене зрозуміє! Захоплення шкірою було досить дивним для моїх друзів, тому що першокурсники зазвичай мріяли про хірургію. Моє хобі швидко переросло в майбутню професію, я займалась наукою і закінчила університет з червоним дипломом. Потім – Інститут дерматології та венерології Академії медичних наук України, аспірантура, наукові праці, статті, винаходи і конференції, стаціонар та клінічна робота.
Дерматологію, скільки себе пам’ятаю, поєднувала з косметологією та відкрила свою справу ще у 26 років. Найскладнішим було поєднувати офіційну роботу, приватну практику, тренерство з материнством. За ці роки виробився таймінг і строгий графік під назвою «встигнути все можна і потрібно»!

Розкажіть про свою клініку. Чим вона відрізняється від інших?
Моя клініка – це професіональна проєкція моєї душі. Вона, як і я, унікальна своєю експертністю та професіоналізмом, а також особливим підходом до створення бажаного естетичного портрета моїх пацієнтів. У своїй клініці я зібрала сузір’я найсучасніших та найефективніших технологій, та з їх допомогою керую часом і без фотошопу стираю з облич вікові зміни.
Я відрізняюся тим, що, хоч як дивно звучить, не продаю технології і модні інструменти краси. А як архітектор: з’єдную воєдино мрії і бажання моїх пацієнтів, їхню безумовну довіру й очікування, мій величезний досвід та знання і створюю цілісний, довгостроковий, натуральний і гармонійний результат. Моя філософія і суть – це гармонізація людини, справжнє мистецтво. А точкову корекцію окремо взятих деталей обличчя або тіла стандартними методиками вважаю ремеслом, одним з безлічі подібних…

З якими питаннями та проханнями до вас звертаються пацієнти найчастіше?
До мене звертаються прекрасні люди, що формують свої запити абсолютно по-різному. Частина з них звертається з метою непомітно для оточення поліпшити та гармонізувати свою зовнішність, щоб подобатися собі або утримати популярність у своєму середовищі. Вони довіряють мені своє обличчя зі словами: «Хочу бути молодшим, свіжішим, хочу подобатися собі». Інша частина приходить з чіткими шаблонами краси і бажанням «зробити, як на цій фотографії або сторінці Instagram, вважаючи, що така б’ютифікація додасть їм шарму та привабливості. У всіх випадках я чітко розумію причину таких бажань і створюю неповторний, молодий, свіжий образ, що гармонійно вписується у вік, статус і соціум моїх пацієнтів.

Які послуги можуть надати у вашій клініці?
За показниками за допомогою гігієнічних, ін’єкційних, апаратних і малоінвазивних хірургічних технологій ми можемо відкоригувати практично всі недоліки зовнішності і вікові зміни обличчя та тіла.

Ви ведете свій блог, де ділитесь корисними порадами з фахівцями. Також ведете курси, вебінари. Як все встигаєте? Звідки черпаєте натхнення?
Намагаюся все встигати, працюю і консультую первинних і постійних пацієнтів особисто, оскільки вважаю, що в питаннях здоров’я не може бути секретарів і посередників. Кожна історія перетворення – це маленьке життя, яке залишиться в серці теплом і довірою один до одного. Відповідаю на листи і СМС, часом – ночами. Нічого не поробиш, всім нам потрібна персональна увага та ставлення. Ось днями буду брати участь у конгресі як експерт – вже підготувала свої нові спостереження і методики, готова поділитися прекрасними результатами. Розробила графік ефірів і вебінарів для моїх пацієнтів на пів року вперед, постараюся йому слідувати, якщо мене повністю не проковтне робота!

Скажіть, чи є для вас, як для дерматолога-професіонала, нерозв’язні проблеми? Чи стикалися колись з таки- ми?
Керуючись своїм великим досвідом і багажем знань, тепер я вже точно знаю: нерозв’язних проблем і завдань ні в медицині, ні в житті немає! Завжди є одна можливість знайти вихід і сто причин його не шукати. Завжди шукаю можливість всіма доступними способами.

Скажіть, як професіонал цієї справи, чи варто насправді дівчатам робити уколи краси?
Я не проти ніяких уколів, але скажу так: всі втручання необхідно робити за показаннями і просто так не ранити організм, інакше він нам цього не пробачить. За показниками можна вдаватися до всіх методик гармонізації та б’ютифікації в той момент, коли це необхідно і виправдає очікування пацієнта!