• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • TamerlanAlena презентували новий кліп на свій хіт “Святая вода”
TamerlanAlena презентували новий кліп на свій хіт “Святая вода”

TamerlanAlena презентували новий кліп на свій хіт “Святая вода”

Популярний український дует TamerlanAlena випустили кліп на свій новий хіт «Святая вода». Цього разу артисти, які є авторами сингла, виступили в відео в ролі оповідачів. Вийшов короткометражний фільм, у якому показано три сюжетні лінії життєвих злетів і падінь, знайомі кожному з нас.  

“Бувають моменти, коли всі проблеми накопичуються разом, і життя підставляє нам підніжки – розповів дует TamerlanAlena. – Після таких падінь, обов’язково відбувається той самий магічний момент оновлення та перезавантаження, і ми з новими силами продовжуємо підкорювати свої цілі та вершини, підіймаємося та йдемо далі”.  

Назва роботи “Святая вода” повністю уособлює події у кліпі – під час зйомок на TamerlanAlena було вилито понад 200 літрів води з розпилювача, конструкцію для якого команда створювала спеціально в студії. 

“Вода, будь це сльоза чи дощ, є символом очищення. Святою водою ми, нібито змиваємо все навантаження і негатив, трансформуючи їх в позитивний результат. Усі проблеми на роботі, у творчості або в стосунках налагоджуються, і ми готові до нових звершень” – додав дует.

Свіжий кліп дуету на авторську композицію “Святая вода” знімався у двох містах-мільйонниках України – Києві та Харкові. Режисером відеороботи став Олексій Островий, а ідея народилася у пари під час відпочинку в Дубаї. Спеціально для кліпу була запрошена художниця, яка в реальному часі малювала обкладинку треку на полотні, розміром 3 на 4 метри.