• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • «Серця залізні, крила вільні»: співачка SOFO присвятила нову роботу янголам – Героям ЗСУ
«Серця залізні, крила вільні» Співачка SOFO присвятила нову роботу янголам – Героям ЗСУ

«Серця залізні, крила вільні»: співачка SOFO присвятила нову роботу янголам – Героям ЗСУ

Співачка SOFO (Надія Майстренко) презентувала нову щемливу пісню «Янголи», яку присвятила Героям України. «Чекаємо, рідні наші, вдома» – слова, які, немов мантру, промовляють українські жінки щодня. 

«Ця пісня адресована від усіх наших жінок чоловікам, щоб вони скоріше повернулися додому живими і здоровими. «Янголи» – це наші герої ЗСУ», – коментує Надія.

Відразу з треком SOFO випустила й музичне відео на композицію. Артистка написала сценарій кліпу і вперше випробувала себе у ролі режисера і продюсера власного ролика. 

«Кліп нагадує короткометражку. Ніколи не думала, що моя перша робота виглядатиме саме так, але вона мені дуже подобається. Я контролювала кожен кадр, адже для мене це особлива робота. Дякую другому режисеру ролика Денису Литкевичу (Litkevich Film) і всій величезній команді: операторам, постановникам, гримерам, стилістам, акторам. Вони зробили неймовірну роботу» – розповідає SOFO.

Знімання відбувалося у Києві, Кривому Розі та Німеччині. Найважчими були зйомки саме закордоном, адже SOFO в цей час була у Києві і не могла приїхати. Незважаючи на це, герої ролику вжились у свої ролі і виклались на повну.  

«У кліпі чотири героїні і чотири різні історії життя. Перша – це сім’я. Мати, яка вимушена була поїхати зі своєю дитиною закордон, аби захистити її. Друга – історія дівчини-хореографа, нареченої. Третя – піаністки. І четверта – моя, як співачки, яка розповідає. Всі ці історії пов’язує одне – бажання усіх українок скоріше бути разом з коханими» – зізнається артистка.

У кліпі «Янголи» знялись і ті, кому присвячена ця робота, – справжні герої війни. Один з них – старший солдат Руслан Самборський, який на момент знімання тільки вийшов з госпіталя після поранення.

Пісня і кліп «Янголи» від SOFO вже доступні для прослуховування і перегляду на усіх музичних цифрових майданчиках.