• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Dj NANA відродила свій проект та зіграла в образі нареченої!
Dj NANA відродила свій проект та зіграла в образі нареченої!

Dj NANA відродила свій проект та зіграла в образі нареченої!

Вперше після повномасштабного вторгнення Dj NANA презентувала новий dj-сет авторского проекту, метою якого ще до 24 лютого було привернення уваги світу до різноманіття культурної урбаністики в Києві та Україні. Артистка розповіла, що усі 5 місяців повномасштабної війни наважувалася відродити проект, та сьогодні робить це впевнено, бо трансформувала його роль в ще більш масштабну – зміцнити культурний код України.

– Я була морально подавлена. В якийсь момент здавалося, що всьому, над чим ми з командою працювали до 24 лютого – кінець, – згадує Dj NANA. – Але я зрозуміла, що зупинитися – це програти. Зараз складно емоційно тримати себе на одному рівні, але ми маємо продовжувати боротися і творити. Українці вже давно показали себе, як націю вільних креаторів і талантів, а тепер вся планета спостерігає за тим, яку силу ми маємо. В жодному разі ми не повинні зупинятися, кожен з нас. Нехай це буде наш культурний фронт, наша боротьба за стан, завдяки якому ми зовсім скоро переможемо”.

Нана додала, що коли хоча б кілька людей відволічуться від тягот сьогодення за переглядом її нового відео, вона це буде вважати своєї маленькою перемогою.

Нове, вже п’яте за рахунком відео проекту, було зняте у січні цього року в одному з арт-просторів Подолу. Вже традиційно Нана здивувала екстраординарним образом – цього разу артистка зіграла сет у вишуканій весільній сукні на фоні андеграудної локації. У відео звучить мікс у стилях Vocal Techno, Melodic House та Ethno Deep. 

Вже зараз Dj NANA працює над новими музичними колабораціями та міксами для проекту. 

Подивитись та послухати Wedding Mix by Dj NANA можна прямо зараз: