ТНМК криє весну матом

ТНМК криє весну матом

Рано чи пізно це мало статися – на обкладинці свіжого синглу ТНМК з’явився лейбл “Parental Advisory”. Так, Танок заматюкався – на початку березня гурт випускає пісню “Весну”, в якій констатує: “Всі ждуть весну, а я ні – на*#& воно мені?”.  Цього разу ТНМК описують Землю, на якій стало занадто спекотно: люди емігрують в Антарктиду, під Херсоном збирають по п’ять врожаїв на рік, а з Оболоні до Нью-Йорку тепер можна доїхати автобусом. Без пересадок – бо Атлантичний океан пересох. Ну, і як в такому випадку радіти весні? Ніяк. 

Ґрета Тунберг може спати спокійно – тепер і у ТНМК є трек про глобальне потепління. От тільки в пісні йдеться про інше – половинці ліричного героя з ним надмірно спекотно й він бачить причину не в собі, а в тому, що навколо надто тепло. 

На змінах клімату несподіванки не закінчуються – сингл “Весну” містить аж чотири версії пісні – оригінал, Lounge edit, Fahot swing і танцювальний Luckie Joe Remix. Але і це ще не все – рівно за тиждень гурт випустить ефірну версію синглу, і теж у чотирьох варіаціях. 4+4=8. 

Танок на майдані Конґо готує до виходу нову платівку, записану під час карантину – і сингл “Весну” є одним з її експериментів – його зроблено в колаборації з саундпродюсером Teejay. 

Так само гурт експериментує і з візуалами до своїх пісень – під вихід синглу гурт готує декілька лірик-відео, відзнятих у Єгипті. Отже, у ТНМК навколо “Весну” планується багато нового контенту – слідкуйте у мережах. І пильнуйте за термометром.