Andreas Moskin

Засновник чоловічого бренду Andreas Moskin: Класичні костюми ніколи не вийдуть з моди

В їх костюмах ходять найвідоміші чоловіки України, а аромати їх парфумів зачаровують з перших нот. Андрій Моськін та Андреас Білоус – заcновники та творці бренду чоловічих костюмів Andreas Moskin ексклюзивно для “Печерської Асамблеї” поділилися своїм шляхом до успіху. А також розповіли, чому круто носити під класичний костюм кросівки та як правильно носити одяг, який вони створюють.

Ви створили бренд вишуканих чоловічих костюмів, які полюбляють одягати багато знаменитостей – Юрій Горбунов, Григорій Решетник, Влад Яма, Сергій Бабкін та інших відомих людей. Яким був ваш шлях до цього?

Ми вирішили створити цей бренд, бо самі потребували якісних костюмів і не могли знайти їх у Львові. І навіть коли ми знаходили варіанти, то знали, що можемо зустріти аналог у когось з перехожих. Ось чому ми почали самі створювати костюми і знаходити власні дизайнерські рішення. Спочатку до нас зверталися лише знайомі, а потім спрацювало сарафанне радіо. Ми поставили собі за ціль невпинний розвиток, тому що створюємо костюми, які формують образ впевненості. Шлях до завоювання уваги особистостей тернистий, так як потрібно чимало зусиль, щоб привернути увагу топових зірок. Ми вважаємо це успішним кроком, який доводить, що бренд Andreas Moskin здатний робити образ елегантним, комфортним та нестандартним, зберігаючи оригінальність особистості. Це дає нам силу розвиватися далі та підкорювати нові горизонти.

Наразі ви створюєте також нішеві чоловічі парфуми та взуття. Ніколи не думали працювати ще й на жіночу аудиторію?

Для жіночої аудиторії вже цікаві, так як у нашому бренді вже присутні унісекс аромати та вишукані капелюхи.

Де ви черпаєте натхнення та ідеї для створення образів?

Насправді ми дуже надихаємося подорожами, відомими особистостями, слідкуємо за світовими тенденціями. А ще черпаємо натхнення у наших клієнтах, адже вони часто діляться своїми ідеями та очікуванням щодо чоловічого гардеробу. 

Зараз класику модно одягати під кросівки, особливо серед молоді. Як ви до цього ставитесь?

Це хороше рішення для урізноманітнення свого образу. Цей тренд вже не зникає 5 років, так як можна створити актуальний та зручний лук. Важливо враховувати особливості костюму і підбирати взуття, яке резонує з образом. Можна почати з білих кедів чи кросівок, адже вони пасують практично до кожного костюму. 

На вашу думку, чому костюми завжди будуть актуальними.

Костюми будуть завжди актуальні, так як мають універсальне поєднання з іншими елементами гардеробу. До того ж вони зручні та чудово підкреслюють образ особистості. А ще до них легко підібрати необхідні аксесуари. Саме костюми дозволяють створити образ впевненості для чоловіка.

Дайте кілька порад – як правильно носити створений вами одяг, на що звернути увагу, щоб образ вийшов максимально вдалим.

Чудово розуміємо ваше запитання, адже створюючи концепцію нашого бренду, ми заздалегідь подбали про образ впевненості наших гостей, створивши послугу, яка присутня у кожному нашому бутику у вигляду персонального тейлора, який здійснює коригування костюму згідно типу фігури та уподобань, а також нашою фішкою створення повноцінного образу у форматі total look. Яскравим доповненням такого образу є наявні у нас аксесуари, взуття, сорочки, пояси, нішеві парфуми, цікаві принти шкарпеток, вдало підібрані нашими стилістами.

Поділіться своїм баченням чоловічої моди у сезоні весна-літо 2021?

Найбільш актуальними будуть двобортні піджаки, так як вони підкреслюють образ впевненості та їх можна сміливо носити з яскравими принтами. Також будуть модними піджаки у східному стилі, які нагадують кімоно. Цієї весни блейзер в клітинку повертається у моду, адже натуральні кольори все більше набувають популярності, у тому числі темно-зелений, коричневий, бежевий та синій. Серед взуття незмінною тенденцією залишаються оксфорди, монки та масивні кросівки. У часи пандемії ми всі зрозуміли наскільки важливо додавати акцентні нотки у стиль, адже ми вже його спостерігаємо у відомих брендах.

Andreas Moskin створить ваш образ впевненості.

Ви можете зробити замовлення онлайн або в примірочних, які є в 20 містах України. Також є можливість відвідати фірмові магазини Andreas Moskin:

Київ, вул. Антоновича, 3

Львів, вул. Франка, 45

Харків, вул. Сумська, 126

Одеса, вул. Катериненська, 58

Контактний номер: 063 132 9757