• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Лєна Темнікова презентує альбом у deep-звучанні TEMNIKOVA 5. Paris
Лєна Темнікова презентує альбом у deep-звучанні TEMNIKOVA 5. Paris

Лєна Темнікова презентує альбом у deep-звучанні TEMNIKOVA 5. Paris

Новий лонгплей Лєни Темнікової заснований на реальних подіях. У ньому  співачка виступає транслятором історії свого близького друга, який пережив все, і навіть більше. Каталізатором історії стали події, які відбулися у Парижі. Всі 10 треків альбому – це хроніки найвідривніших діб його головного героя, де навіть “Похмілля у Вегасі” здасться дитсадком. Там безбашеність, пристрасть та всі стадії кохання level 100 під найщільніший біт.

Трек “В м9се” переносить у центр денсполу, де тягучий біт потрапляє під шкіру, а звук – у підсвідомість. “По кольцу” розповідає про переродження, яке буває після складного розставання. “Бабочки и трип” транслює культурний код альбому: “Танцуй, ведь у нас любовь”. 

Лєна Тємнікова: “У моєму “Парижі” немає жодного рядка, який був би тут просто так, кожне слово щось означає. Я прожила у музиці всі події разом із моїм другом. Альбом вийшов дуже живим і наповненим енергією. Тому що це тру сторі. Як і в житті, у кінці альбому – три крапки, немає фіналу, останнє слово у відносинах ще не сказано… Ми продовжуємо розкривати цю історію наступними синглами цього року до самого кінця року. Така концепція.”

Саунд-продюсер TEMNIKOVA 5. Paris – автор всіх трьох попередніх альбомів у жанрі deep-house – TEMNIKOVA 1/ 2/ 3. Він і є його головний герой. 

Альбом уже доступний до завантаження. Закрийте очі, увімкніть альбом в улюбленій локації, і ви побачите перший сезон гостросюжетного TEMNIKOVA 5. Paris. Як і перегляд хорошого серіалу, ви прослухаєте його так швидко, що навіть не встигнете усвідомити це. Слухайте тут.