Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива»

Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива»

26 жовтня о 12:00 компанія «Адамантика» та бренд ikoo провели освітній бранч Breast Cancer Awarness «Здорова та щаслива».  Головна мета заходу – розповісти про проблему раку молочної залози в Україні та змотивувати українок не забувати про важливість самообстеження та регулярного відвідування мамолога.

Спікери заходу :

  • Кетрін Холівел – спеціальний гість, засновниця бренду ikoo. Перенесла рак молочної залози та переборола це захворювання. «Завдяки моєму особистому досвіду з цією хворобою і величезній підтримці, яку я отримала, я зосередила свою увагу саме на цій проблемі, щоб підтримати всіх жінок, які зіткнулися з цим захворюванням раку молочної залози і запобігти поширенню серед здорових дівчат.

Тому ikoo разом зі мною як засновником бренду ініціює місячну кампанію Breast Cancer Awareness «Здорова і щаслива», спрямовану на інформованість проблеми раку молочної залози у всьому світі в поєднанні з благодійним бранчем в Україні, а також збором фінансових коштів, щоб допомогти жінкам України в такій ситуації.»- поділилася Кетрін.

  • Лікаря-онкомамолога Олени Датієнко, яка розказала про важливість своєчасного обстеження.
  • Катерина Ніколенко – українська дівчина, яка переборола рак молочної залози.
  • Психолог Олександра Чекмарьова.

Також була презентація благодійного  Charity box, кошти з продажу якого підуть на боротьбу з раком молочної залози у  благодійний фонд «Квітна».

Потрібно не мовчати, а вміти говорити на важливі теми, що ми і зробили 26 жовтня на Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива».