Сучасне етно в новій колекції Andre Tan SS 2021

Сучасне етно в новій колекції Andre Tan SS 2021

Український модний бренд Andre Tan представляє лукбук своєї нової колекції SS 2021. Цього сезону дизайнер звертається до пасторальних мотивів, що нагадують про безтурботне літо в бабусі. При цьому легкі лляні сукні та комбінезони, розслаблені шовкові піжами, брюки-палаццо з високою посадкою, тонке мереживо, делікатні оборки та романтичні волани виглядають актуально завдяки сучасному крою та незвичним деталям.

«Головний тренд сьогодення – локальність. Світ втомився від глобалізації та безособової мультикультурності. Тому творчі люди (і я зараз кажу не тільки про дизайнерів одягу, але й про архітекторів, музикантів, режисерів та навіть рестораторів) звертаються до свого коріння, історії своєї країни чи навіть окремого регіону, міста чи села. Саме тому своїй новій колекції «Оновлена ти!» я вирішив змішати українське етно та сучасні тренди. Зверніть увагу, як круто грає в образах «бабусина хустка». Це мій улюблений аксесуар сезону», – каже Андре Тан.

Аксесуари справді заслуговують окремої уваги. Окрім лляної хустки з мереживом в колекції є білий ободок з бантом, місткі лляні сумки-шопери з якими зручно ходити на пляж чи за продуктами, актуальні цього літа клатчі з соломки та іронічна ulublena sumka.

«Назва колекції «Оновлена ти!» пропонує розпочати сезон з перевтілення. Ми втомились від турбулентності минулого року і я хочу подарувати всім жінками країни красу та надію на краще. Адже жінка, яка відчуває себе привабливою, здатна змінити світ!», – додає Тан.

Головний колір – білий, як символ оновлення. Більшість речей виконана з натуральних матеріалів: льону та бавовни. Колекція вже представлена у 39 магазинах Andre Tan по всій країні та на сайті.