образ Лайка на шоу «Маскарад» на «1+1»

Стало відомо, хто оживив образ Лайка на шоу «Маскарад» на «1+1»

Вже у суботу,7 листопада, о 20:20 на телеканалі «1+1» глядачі побачать грандіозний суперфінал найзагадковішого шоу країни «Маскарад». Родзинкою проекту став перший в Україні діджитал співведучий головного рефері шоу Юрія Горбунова – Лайк.

Напередодні суперфіналу творці проекту розкрили інтригу – хто ж ховався за образом Лайка, подарувавши рухи, міміку та голос герою. Отже, оживив першого в Україні діджитал ведучого шоумен, учасник четвертого оновленого сезону «Танців з зірками» Дмитро Танкович.

«Це дійсно унікальний досвід для мене, і не тільки тому, що я озвучив першого українського віртуального ведучого, а й тому, що вперше в кадрі я заговорив українською мовою. Основна складність в озвучці Лайка полягала в тому, щоб звикнути до всіх датчиків на руках, ногах, голові, адже Лайк зчитував всі мої рухи, міміку. Я дуже вдячний за цей досвід і мені здається, що наш Лайк вийшов дуже емоційним та цікавим героєм», – коментує артист.

Над розробкою образа діджитального ведучого режисери-постановники працювали разом із 3D-художником Матвієм Величко, який створив зовнішній вигляд і анімацію функціональних особливостей персонажа. А над технічним втіленням цієї ідеї працював Олександр Ковтун і його команда.

«Це абсолютно нова технологія для нашого телебачення – одночасний трекінг міміки і пластики тіла ведучого. Відбувається це завдяки інноваційній системі трекінгу, коли спеціальні датчики рівномірно розподіляються по тілу артиста. Це насправді великий крок в напрямку віртуального телебачення, і нові експерименти вже не за горами», – розповідають творці шоу.

Напередодні грандіозного суперфіналу «Маскараду» у соціальних мережах запустили народний флешмоб #міймаскарад. Протягом тижня користувачі можуть надіслати свої світлини у маскарадних костюмах, які зробили на Хелоуін або ж у дитинстві на святі. Світлини приймаються у коментарі, особисті повідомлення офіційної сторінки шоу Маскарад, або як окремі публікації в Instagram з хештегом #міймаскарад. Найяскравіші фото будуть опубліковані на офіційній сторінці шоу «Маскарад» та показані в «Сніданку з 1+1».

Дивіться суперфінал найзагадковішого шоу осені «Маскарад» вже цієї суботи о 20:20 на телеканалі «1+1». На вас чекає запекла боротьба зіркових команд за перемогу у шоу, а також незабутні виступи улюблених персонажів: яскравої Курки, зворушливої Дракоші, сміливого Кака, загадкової Прими без голови та зухвалої The Стрекози. У фіналі глядачі побачать, хто приховується за цими п’ятьма загадковими образами. І найголовніше – ви дізнаєтеся, яка з команд – MONATIK чи ПТП – здобуде перемогу у шоу.

Згідно з правилами, суперфінал буде складатися з двох турів. У першому – кожен з  п’яти супергероїв показує на сцені новий перформанс. Після командного конкурсу «ліпсінк баттлу» буде розкрито 2 образи. Команда, яка перемогла у конкурсі, матиме право першою розсекретити одного з героїв. За правильну відповідь отримує 10 балів і право наступного ходу, а якщо команда помилилась, то другого героя розкриває команда-суперник.

У другому турі трійка героїв повторить перформанс, з яким прийшла на шоу «Маскарад». За допомогою командного конкурсу вирішиться, яка зіркова команда першою розсекретить один з двох образів. За правильну відповідь команда отримує 10 балів і право наступного ходу, а якщо вона помилилась, другого героя розкриває команда-суперник. Загалом у другому турі буде розкрито ще два героя.

Останнього супергероя розкриватиме команда, яка лідирує за сумою балів. Вона ставить на кін усі зароблені бали, адже, якщо вона не вгадає хто ховається під образом, то всі зароблені бали автоматично переходять до команди суперників. Так, команда із лідера можна стати аутсайдером.

Над адаптацією шоу працює команда Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка та команда режисерів-постановників шоу Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська.