• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Містичний готель на «Танцях з зірками-4»: зірки обміняються партнерами та перевтіляться у загадкових героїв на паркеті
Танці з зірками 4

Містичний готель на «Танцях з зірками-4»: зірки обміняються партнерами та перевтіляться у загадкових героїв на паркеті

У неділю, 01 листопада, на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв.

Традиційно у десятому епізоді шоу «Танці з зірками» учасники обмінюються своїми танцювальними партнерами. Цієї неділі ефір буде присвячений Хелловіну, тож вони не тільки танцюватимуть на паркеті з новими партнерами, а ще й перевтіляться у яскраві та містичні образи. Кожна пара за допомогою танцю розкаже свою історію стосунків на паркеті.

Судді проекту теж здивують глядачів своїми перевтіленнями: Григорій Чапкіс приміряє на себе образ Графа Дракули, Влад Яма – образ Франкенштейна, а Катерина Кухар – медсестри Мілдред Ретчед.

З ким саме танцюватимуть зірки вже цієї неділі, хто з зірок зустрічатиме пари на балконі та хто стане спецгостем вечору стане відомо незабаром. 

Нагадуємо, щонеділі глядачі можуть підтримати своїх фаворитів. Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у додатку«1plus1.video».

З одного мобільного номеру можна зробити 50 дзвінків або надіслати 50 смс, а також можна голосувати за допомогою мобільного додатку «1plus1.video». У ньому доступна функція «Суперголос», яка дорівнює 7 смс повідомленням. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 «Суперголосів» за одного учасника.

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі 21:00 на телеканалі «1+1».