Христина та Володимир Остапчук

Autumn Girls` Talk: камерний дівич-вечір Христини Остапчук в Blänke city bistro

Нотаріус Христина Остапчук, уже в статусі дружини телеведучого Володимира Остапчука, продовжує розвивати свій мотиваційний проєкт «ORA» і збирати дівчат у форматі камерних інформативних дівич-вечорів. Цими вихідними у новому столичному закладі Blänke city bistro Христина провела зустріч з психотерапевтом Ольгою Любимовою та гінекологом Тетяною Осауленко. Експерти поговорили про те, що важливо для кожної жінки: про любов до себе і жіноче здоров’я. Ведучим вечора став Володимир Остапчук, а за музичне наповнення відповідала співачка KOLA — голос телепроєкту «Танці з зірками».

«Ця зустріч була по-особливому теплою і затишною, наповненою не тільки корисною інформацією, а й позитивними емоціями, спілкуванням, подарунками та всім, що потрібно дівчатам, щоб трохи більше подбати про себе, ділиться Христина Остапчук. Я щиро рада, що до проєкту «ORA» приєдналися круті експерти — Ольга Любимова і Тетяна Осауленко. До слова, з Ольгою ми спілкувалися вже не вперше. Цієї осені на сторінці «ORA with kristygor» ми запустили нову рубрику «Відповіли в директ», в якій анонімно розбираємо питання і проблеми наших підписниць, які вони надсилають нам у директ, з психологічної точки зору. І отримуємо неймовірні відгуки та багато слів подяки у відповідь».

До слова, гостей Христина зустрічала в стриманому аутфіті — білій сукні міді з асиметричним вирізом і гірчичному оверсайз жакеті від українського бренду Olya Mak.

Як розповіла на зустрічі психолог, психотерапевт Ольга Любимова, любов до себе формується ще в дитинстві. «Ми ставимося до себе так, як до нас ставилися батьки. І, якщо вони не вміли або не могли безумовно схвалювати та приймати нас, то далі ми не можемо безумовно приймати, схвалювати себе та інших, — розповіла психолог Ольга. — Тому ми спробували дослідити «спадок», який нам залишили батьки, і деякі дівчатка навіть знайшли у собі сміливість поділитися своєю історією».

Гінеколог-ендокринолог, фахівець з жіночого здоров’я Тетяна Осауленко поділилася секретами збереження жіночого здоров’я, розповівши, коли і який check up потрібно проходити для профілактики розвитку різних захворювань, що потрібно робити, щоб залишатися здоровою. Крім того, Тетяна розповіла, як правильно виконувати вправи Кегеля для тренування м’язів тазового дна.

У цей вечір в Blänke city bistro всім гостям запропонували продегустувати сири з молока буйволиць з власної ферми — буррату, качотту і страчателлу, а також вина з Італії, Австралії та Франції, смаки і аромати яких ідеально поєднуються з сирами.

Закінчився вечір музичним live-сетом від KOLA (Насті Прудіус), яка в авторській манері під гітарний акомпанемент виконала власні пісні та сучасні хіти. До слова, саме під її виконання пісні «Мелодія» групи The HARDKISS Христина з Володимиром танцювали свій перший танець на весіллі.

Варто зазначити, що під час заходу були дотримані всі карантинні правила: на вході проводився температурний скринінг, у закладі розміщені антисептичні засоби, а кількість гостей не перевищувала норму.