Severina знялась оголеною у новому кліпі “Ретроградний”

Severina знялась оголеною у новому кліпі “Ретроградний”

Співачка Severina презентує нову відеороботу на пісню «Ретроградний». Минулого року пісня з’явилася на вершинах багатьох музичних чартів та ротувалась на кращих радіостанціях країни. Та вже у новому 2021 році артистка вирішила дати композиції новий подих. За іронією долі презентація офіційного відео припала на астрологічне явище, якому присвячена головна тема пісні – Ретроградний Меркурій. Попри це космічно-фантастичний кліп вже набирає популярності та отримує позитивні відгуки від найближчого оточення співачки. Відео продемонстрували на закритій вечірці на честь 30-річчя Христини.  

Сама ж Severina коментує: “Я завжди задоволена результатом своєї команди, однак, цього разу майже не маю слів, щоб описати наскільки щаслива. Це наша третя відеоробота, і кожного разу фінальний продукт все більше перевершує мої очікування.  Звичайно, тривалі зйомки – завжди нелегко. Особливо, коли ти здебільшого одна в кадрі. Найскладніше даються моменти, коли потрібно стояти або сидіти в одній позі і просто синхронно з треком відкривати рота. Легше і цікавіше танцювати, ходити, взаємодіяти з іншими партнерами в кадрі. Зйомка цього відео проходила вночі. Тому ще важливо було триматися бадьорою та енергійною, як би організм не натякав на сон, але я закохана у те, що ми зробили!”

“Ідея кліпу проста – гарні люди в гарних локаціях. Ми не складали сценарій і не хотіли нічого зображувати. У цій відеороботі головний акцент був зроблений на різноманітних та дуже стильних вбраннях і прикрасах. Саме тому ми вирішили не перевантажувати глядача розмаїттям фарб і усвідомлено створили чорно-білу картинку. Кураж та драйвова пісня створили настрій тієї ночі, тому процес був нескладним і веселим. Христина стійко вистояла всю ніч на височенних підборах і відмінно відпрацювала всі заплановані кадри! Фінальним образом під час зйомки були оголені тіла, повністю покриті райдужними блискітками. Шалено красиво, але особливо цікаво дорогою додому було спостерігати реакцію ранкових перехожих”, – поділився режисер кліпу Слава Богданцев.