Прем’єра «Ліги сміху» на «1+1»: битва титанів, оновлений склад ведучих та тренерів

Прем’єра «Ліги сміху» на «1+1»: битва титанів, оновлений склад ведучих та тренерів

Вже 19 лютого на телеканалі «1+1» глядачі побачать новий сезон «Ліги сміху» від Студії «Квартал 95». Новий чемпіонат України з гумору відбудеться під гаслом – «Битва Титанів». Адже найкращі команди всіх сезонів та за всю історію «Ліги Сміху» зберуться на одній сцені: «Винницькі», «Відпочиваємо разом», «Тріо Різні», «VIP Тернопіль», «30+», «ВКВ», «Стадіон Діброва», «Воробушек», «Наш формат» та «Веселі Бобри». Тож на глядачів чекає неочікувана колаборація учасників різних команд.

Цього сезону відбудеться і зміна правил – вперше в історії проекту обирати тренера будуть самі команди учасників.

У новому сезоні до ведучого Євгена Кошового приєднається співведучий – продюсер та шоумен ПТП.

«У новому сьомому сезоні ми зібрали десять найкращих команд за всю історію «Ліги Сміху». Глядачі побачать колаборацію двох команд, які були чемпіонами минулих сезонів. Вони назвали себе «Веселі бобри» – це буде класний сюрприз для глядачів. Із Льошею нам дуже комфортно працювати удвох. Ми давно знайомі. Іноді у нас виходить просто божевільний діалог. І важливо вчасно зупинитися, оскільки він може тривати нескінченно. Особисто мені дуже сподобався початок сезону. Деякі команди не грали вже кілька років, тому у них накопичилися сили, щоб прийти в цей сезон і всіх порвати. До того ж, вперше переможець сезону «Битва Титанів» виграє 1 млн грн», – коментує один з ведучих «Ліги Сміху» Євген Кошовий.

На глядачів чекає ще один сюрприз – новий неочікуваний тренерський склад, але поки що імена зірок, які приєдналися до чемпіонату, тримаються у таємниці.

Незважаючи на те, що у новому сезоні братимуть участь досвідчені команди, які встигли стати зірками «Ліги сміху», команда проекту проводить відбір молодих і талановитих гумористів для наступних сезонів проекту.

Дивіться битву найсильніших команд у новому сезоні «Ліги сміху. Битва титанів», яку покажуть вже 19 лютого на телеканалі «1+1».