OREST презентував новий сольний трек

“Будь зі мною”: OREST презентував новий сольний трек

OREST (Орест Галицький) розпочинає пору натхнення та нових звершень із символічної прем’єри — артист презентує пісню з літнім настроєм «Будь зі мною».

«Варто тільки почути слова, і одразу стає зрозумілим, що трек «Будь зі мною» просто створений для літа. Адже літо — це коли й місто пульсує, і емоції стріляють феєрверками, і ніч пропонує безліч насолод… Тож нехай ця пісня стане саундтреком найкращих моментів цієї прекрасної пори», – коментує OREST.

У новому синглі ORESTу вдалося досягти балансу між насиченим інструменталом та ненав’язливою романтичною лірикою. Артист поєднав крутий грув із класним настроєм. А легкий текст, автором якого стала відома артистка Анна Завальська із гурту “Алібі”, гармонійно доповнив роботу.

«Будь зі мною» друга пісня ORESTа, у якій він виконує роль соліста. Новинка від артиста є ще більш запальною, ніж його попередня робота «Будем танцювати». 

  1. Трек “Будь зі мною” переповнений коханням, хто надихнув тебе на романтику?

 Напевно, кохання переповнює мене від самого народження і не тільки до протилежної статі, а й до всього, що мене оточує) Це найяскравіше відчуття, яке постійно мене стимулює. Також, надихає краса, яку я бачу кожного дня, зранку до вечора, і при великому бажанні, естетикою і всім прекрасним можна себе оточувати навіть у похмуру погоду все залежить від нашого сприйняття.

2. Наразі ти активно розвиваєш сольну кар’єру. Автором для твоєї нової пісні стала співачка Анна Завальська, яка нещодавно заявила про повернення на велику сцену. Розкажи як стався ваш творчий колаб з Анною? 

В одній із соцмереж я написав, що шукаю людей, які пишуть класні тексти. Тоді я отримав безліч відповідей з масою приватних повідомлень, серед коментарів під моїм постом була і відповідь Анни Завальської. Саме вона зацікавила мене найбільше і я без вагань скинув їй своє демо.

Текст Анна написала дуже швидко і відразу попала в тематику, яка мені максимально близька і повністю відповідає емоціям, які хотілось передати в пісні. Звичайно, її професіоналізм дався в знаки, правок майже не було, тому я дуже задоволений результатом і вдячний Ані за підтримку і цікавість до моєї творчості.

3. Як тобі бути солістом? Ти комфортно себе відчуваєш в цій ролі? 

Незважаючи, на мій музичний досвід, бути солістом відчуття зовсім нове і незвичне, але з кожним наступним виступом мені це все більше і більше подобається! Радує те, що я знаю свої слабкі сторони та знаю, як над ними працювати. Тому не збираюсь зупинятись.

4. Важко було наважитися на сольну кар’єру? 

Завжди важко робити перший крок, на що моя самокритичність довго налаштовувалась. З кожним,  навіть незначним  завданням, з яким я справляюсь, з’являються нові можливості та ідеї.

Багато чого мені не вдається не тільки з першого разу, а й з п’ятого чи десятого, але успіх – справа не з легких, тому я розумію, за що взявся і незважаючи на труднощі, продовжую свою справу.

5. Як би ти описав свій музичний стиль? Плануєш експерименти чи будеш дотримуватися одного жанру? 

Думаю, це середньо темповий, легкий і харизматичний поп з елементами ретро-диско, смус-джазу та нео-соулу. Я постійно в пошуках, тому поки важко описати свою стилістику якимось одним словом. Звичайно, планую експериментувати, часом мені дуже цікаво спостерігати за своїми ідеями зі сторони, інколи в голову приходить такі незвичайні мотиви, що сам не розумію, звідки це береться.

6. Ти нещодавно повернувся з Чикаго. Карантин створював якісь перешкоди в дорозі? І як пройшов твій виступ в Америці? 

Ох, про це я можу довго говорити. Це була одна з найкращих подорожей в моєму житті!

Попри те, що карантинні обмеження у США зараз набагато жорсткіші, ніж в Україні, завдяки друзям мені вдалось отримати максимум задоволення від перебування в Чикаго. Саме там я вперше виступив зі своїм новим треком «Будь зі мною», це був день народження одного з моїх друзів, на якому була присутня елітна публіка, і я навіть не очікував на такий теплий прийом! Було багато цікавих знайомств, також порадувала гостинність наших українців: мене часто запрошували в гості, всі намагались виявити турботу і  приділити увагу, за що я дуже вдячний.

7. В майбутньому ти артист одинак чи шанувальникам варто чекати дуетів? 

У майбутньому я амбітний музикант, в якого багато планів. Не хочу себе обмежувати ніякими шаблонами  чи стереотипами. Обіцяю дивувати й радувати своїх шанувальників як власною творчістю, так і цікавими колабораціями. Терпеливості – все найкраще тільки попереду.