• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Півфінал шоу «Маскарад» на «1+1»: Наталя Мосейчук, Ольга Сумська та Даша Астаф’єва розкрили свої образи у найзагадковішому проекті країни
Півфінал шоу «Маскарад» на «1+1»

Півфінал шоу «Маскарад» на «1+1»: Наталя Мосейчук, Ольга Сумська та Даша Астаф’єва розкрили свої образи у найзагадковішому проекті країни

У суботу, 31 жовтня, на телеканалі «1+1» вийшов п’ятий випуск найзагадковішого шоу країни «Маскарад». Глядачі побачили запеклу та веселу боротьбу між зірковими командами ПТП та MONATIK та виступи кокетливої Кенгуру, Лицаря, через чиї сталеві обладунки проросли квіти, епатажного Барана-репера, таємничої Русалки та яскравої Курки. До суперфіналу найфантастичнішого шоу потрапив лише один із загадкових героїв. Ним стала Курка, яка вперше вийшла на сцену шоу та вразила глядачів яскравим виконанням хіта переможниці Євробачення Netta «Toy». Рішення, як і раніше, приймав головний рефері проекту Юрій Горбунов на власний розсуд, оперуючи досвідом та беручи до уваги реакцію зали та зіркових команд. Чотирьох інших героїв по черзі розсекретили у півфіналі.

За правилами півфіналу, право першим відкрити того чи іншого персонажа отримала команда-переможець у «ліпсінк баттлі». В рамках веселої битви MARUV та Юрій Ткач представили свої пародії на Вєрку Сердючку та хіт «Dancing Lasha Tumbai». У яскравих сріблястих сукнях та з зіркою на голові, артисти блискуче виконали пародію. Переможцем у «ліпсінк-батлі» став Юрій Ткач із команди ПТП, а отже #командалегенд виборола право першою відкрити будь-якого героя. За правильну відповідь команда не лише мала можливість отримати 10 балів, але й отримала право одразу назвати ім’я артиста, який ховається під наступним костюмом. У разі невірної відповіді право ходу надавалось суперникам. Загалом у команд була можливість заробити 40 балів у півфіналі.

Команда ПТП вирішила, що першим розсекретить Лицаря, який у півфіналі шоу зворушив всіх виконанням проникливого хіта Lana del Rey «Young and beautiful». Учасники припустили, що під образом ховається ведуча ток-шоу «Право на владу» та «ТСН» на «1+1» Наталя Мосейчук, і заробили за правильну відповідь 10 балів.

Наступною команда ПТП вирішила розкрити образ Русалоньки, яка виконала хіт Квітки Цісик «Я піду в далекі гори». Зірки припустили, що під загадковим образом ховається Оля Полякова, але помилилися. Під костюмом приховувалась акторка Ольга Сумська.

Через помилку суперників право розкривати наступного героя перейшло до команди MONATIK. Команда припустила, що під образом епатажного Барана-репера ховається меценат, бізнесмен Гарік Корогодський, і за правильну відповідь заробила 10 балів.

Наступний герой, якого команда вирішила розкрити, стала кокетлива Кенгуру. Капітан команди сказав, що на їхню думку, під образом ховається акторка, співачка Даша Астаф’єва, і за вірну відповідь заробив для команди ще 10 балів.

У півфіналі рахунок склав 40:10 на користь команди MONATIK.

Напередодні грандіозного суперфіналу «Маскараду» у соціальних мережах запустили народний флешмоб #міймаскарад. Протягом тижня користувачі можуть надіслати свої світлини у маскарадних костюмах, які зробили на Хелоуін або ж у дитинстві на святі. Світлини приймаються у коментарі, особисті повідомлення офіційної сторінки шоу Маскарад, або як окремі публікації в Instagram з хештегом #міймаскарад  Найяскравіші фото будуть опубліковані на офіційній сторінці шоу «Маскарад» та показані в «Сніданку з 1+1».

Нагадаємо, у проекті «Маскарад» вперше в Україні співведучим Юрія Горбунова став діджитальний герой Лайк, який з’являється на екранах глядачів та спілкується з учасниками.

Над адаптацією шоу працює команда Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка та команда режисерів-постановників шоу Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська.

Дивіться суперфінал найзагадковішого шоу осені «Маскарад» вже цієї суботи о 20:20 на телеканалі «1+1». На вас чекає запекла боротьба зіркових команд за перемогу у шоу, а також незабутні виступи улюблених персонажів: яскравої Курки, зворушливої Дракоші, сміливого Кака, загадкової Прими без голови та зухвалої The Стрекози. У фіналі глядачі побачать, хто приховується за цими п’ятьма загадковими образами. І найголовніше – ви дізнаєтеся, яка з команд – MONATIK чи ПТП – здобуде перемогу у шоу.