Руслан Квінта та Dj NANA

Руслан Квінта та Dj NANA презентують спільний кліп “Водопады”

У холодні осінні дні зігрівають глядачів своїм атмосферним кліпом відомий композитор і саундпродюсер Руслан Квінта та Dj NANA. Зіркова пара вперше розповідає про свої стосунки, записавши пісню-оду своєму коханню і знявши на неї відеороботу.

“Водопады” – легкий, чуттєвий сингл про відносини, які вимірюються на міцність роками. Це дебютна дуетна робота пари напередодні 10 річниці разом. Ідея дуетного синглу народилася у Руслана Квінти ще кілька років тому:

“Я давно мріяв про це і дякую Нані, що погодилася, і у нас з’явилася перша така робота, абсолютно чиста і світла, без фальші і якихось певних цілей. Ми служимо музиці та мистецтву, і це найцінніше для нас. У цій пісні найголовніше – душа. Тому, робота була зроблена максимально легко і у творчому пориві”.

Зйомки відео тривали два дні і проходили на світанку на пагорбах над Дніпром і під водою. Артистам довелося, оволодівши своїми страхами, занурюватись на глибину до двох метрів. При цьому, мимоволі позувати на камеру, зберігаючи легкість міміки і рухів.

Не обійшлося без пригод. На фінальному дублі зйомки під водою, багатошарове шовкове плаття Dj NANA накрило артистку з головою, коли вона перебувала на глибині. Перешкодити проблемі допомогла знімальна команда, яка блискавично зреагувала, і вже через кілька секунд допомогла вибратися Нані з води.

“Водна стихія «змагалася» з нами протягом усіх зйомок. Перший день на майданчику закінчився в той момент, коли я не змогла самостійно виплисти на поверхню. Пам’ятаю як мене витягли за руки, потім допомагали звільнитися від сукні, щоб я могла вдихнути. Я дуже злякалася “, – коментує Dj NANA.

Дівчина також розповіла, що було дивним для всієї групи, коли, знімаючи на пагорбах, по її щоці побігла сльоза, хоча ніяких причин для того не було: «Це було в самому кінці зйомки і зовсім позапланово. Водна стихія, як ніби, протікала лейтмотивом через всю нашу історію, керувала. Тож не дивно, адже пісня носить відповідну назву «Водопады». Кадр зі сльозою увійшов до фінального монтажу кліпу».

Атмосферу в відео передав режисер Олексій Бондар, а оператором виступив Макс Дорошенко.

“Наша пісня і відео – це погляд на відносини і ті почуття, які ми шануємо і оберігаємо! Це наш осінній подарунок всім глядачам “- побажали Руслан Квінта та Dj NANA.