• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • NAVKA навчилась літати у новому кліпі “На камені ноги мию”: найекстремальніший кліп проєкту “Україна в піснях”
NAVKA на камені ноги мию

NAVKA навчилась літати у новому кліпі “На камені ноги мию”: найекстремальніший кліп проєкту “Україна в піснях”

Рекордсменка по кількості кліпів за літо, NAVKA презентує 12-ий кліп на українську народну пісню “На камені ноги мию”, передостання робота проєкту  «Україна в піснях». Даний кліп був знятий на центральній Україні, в Житомирській області на Коростишівському кар’єрі. 

«Я вже давно тримала для себе галочку, що потрібно щось зняти в цій місцевості, і ось коли ми приїхали лише на огляд локації у режисера одразу виникла ідея: це має бути кліп з альпіністською історією. З фізичної точки зору це був найскладніший кліп, бо я приміряла на себе роль, яка мені не властива. Кілька годин я висіла в альпіністському спорядженні, в цьому нам допомагали каскадери. Першу годину це навіть було весело, але потім виявилось, що все не так просто, бо для непідготовлених людей саме знаряддя може завдавати незручності.» 

У кліпі взяв участь житомирський колектив «Світлячок», з викладачем Ольга Костюшко, а також Асоціація художньої гімнастики в Житомирській області, керівник: Олена Орлова, тренерський склад: Вікторія Волощук, Оксана Іванюта.

“Пісня «На камені ноги мию» сама по собі дуже позитивна і танцювальна, але після того як до неї доклав руки Борис Кукоба, то вона стала зовсім сучасною та танцювальною. Думаю вона має всі шанси отримати популярність серед танцівників”.

Звісно не обійшлося без казусів: професійна знімальна команда співачки завжди використовує квадрокоптер, для повноти яскравих кадрів, цього разу його втопили. Після третьої спроби, квадрокоптер вдалось все ж таки дістати та відновити зйомки. 

“Було дуже приємно отримати повну підтримку від адміністрації облдержадміністрації, всі наші питання вирішувались оперативно, а також разом з нами працювали працівники ДСНС, поліції, медслужбовці”.