Мішель Андраде у серіалі «Рідня»

Мішель Андраде з’явиться у новому серіалі «Рідня»

7 грудня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя мешканців невеликого містечка під назвою Рідня та неочікувані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення до рідних країв. Ролі у серіалі виконують популярні актори, зокрема зірка «Найгіршої подруги» Клавдія Дрозд, та відомі українські селебріті. Так, стало відомо, що у серіалі знялась молода українська зірка болівійського походження Мішель Андраде.

Цікаво, що красуня Мішель Андраде зіграла у одній сцені із зіркою «Танців із зірками» та партнером Юлії Саніної Дмитром Жуком.

«Для мене серіал «Рідня» – дуже класний досвід. Було приємно попрацювати на знімальному майданчику і познайомитися з новими талановитими людьми. Дуже здивувалася, коли сукню за моїми референсами пошили за один день. Неймовірно! Сукня ідеально сіла, і я забрала її собі – тепер вона одна із моїх улюблених», – розповіла співачка.

Мішель зізналась, що перед зйомками трохи хвилювалася, як і перед будь-яким виходом на сцену. Але підтримка і допомога з боку всіх учасників створювала таку легку атмосферу, що вона одразу відчула себе частиною команди.

«Ми одразу знайшли спільну мову з партнером по зйомці – тут же почали репетирувати, він мені дуже допомагав. Навіть не довелося заучувати свій текст, настільки все йшло легко і невимушено. Звичайно, були певні точки по камерах, про які потрібно було чітко пам’ятати, але в плані гри режисер давав свободу дій в кадрі. Команда класна і атмосфера була дружня, навіть трохи шкода, що зйомка тривала всього добу».

За сюжетом ліричної комедії «Рідня», який є українською адаптацією серіального формату «Корні», Артема Короленка, успішного та безпринципного менеджера великої компанії, всупереч його волі відправляють у відрядження до маленького містечка Рідня. Нове завдання шефа для нього не важче за попередні, але цього разу Артему доведеться зустрітися з тими, з ким виріс, та піти проти тих, хто його по-справжньому любить. Бо Рідня – це його мала батьківщина. Розтоплять сімейні цінності зачерствіле серце Артема чи він все ж зрадить своїх, аби втриматися на кар’єрних сходах – вже скоро у новому серіалі «Рідня» на «1+1».

Ролі у комедії «Рідня» також виконують зірка драмеді «Найгірша подруга» Клавдія Дрозд, акторка «Великих Вуйок» Інна Приходько, актор фільмів «Черкаси», «Крути 1918» та серіалу «Доктор Віра» Євген Ламах, Олена Узлюк, Гаврило Федотов, Валерій Астахов, Олексій Череватенко, Леся Самаєва, Олексій Смолка, Олена Оларь, Катерина Кістень та інші.

Над виробництвом продукту на замовлення «1+1» працює компанія «SPACE Production».

Продюсерами серіалу від каналу «1+1» виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від «SPACE Production» – Дар’я Легоні-Фіалко та Катерина Ласкарі. Режисер-постановник – Сергій Щербин, оператор-постановник – Антон Вербін.

Не пропустіть прем’єру комедійного серіалу «Рідня» 7 грудня о 20:45 на «1+1».