Гурт DILEMMA випустив прощальний кліп

Гурт DILEMMA випустив прощальний кліп і оголосив про закриття проекту

18 грудня на офіційному YouTube-каналі гурту DILEMMA вийшов новий відеокліп на пісню «Диско Шар». Це відео стало своєрідним прощальним подарунком для всіх шанувальників гурту. Джей (Євген Бардаченко): – Пісня «Диско Шар» написана в кращих традиціях легкого фанку – танцювальна, весела, радісна. Кожен раз, коли слухаю, стає тепло всередині! Ми, як група, все наше творче життя несли радість, веселощі, яскраву музику і вибрали останньою піснею саме «Диско Шар», тому що в ній зібрано все те, про що була наша група, тільки в більш елегантній формі. Вся моя юність пройшла пліч о пліч з групою. Це не життя, а фантастика! Мені здається, що сама група DILEMMA – це вічна молодість.

Ніка Маника (приєдналася до групи в 2018 році): – Коли ми приступили до створення пісні «Диско Шар», то не здогадувалися, що вона стане нашою «лебединою». Це було рік тому, тоді у нас починався тур «#SHALENII» і ми були в нескінченному вирі подій, концертів, зйомок.

За час свого існування група DILEMMA пережила і злети, і падіння. Їх історія почалася в 2002 році, а хіти «Ей, бейба», «Згадаю день» співала вся країна. У 2013 році музиканти оголосили про розпад групи, але в 2017, переживши трансформацію, артисти підписали контракт з лейблом Kontramarka і продюсером Олександром Порядченко, змінили стиль і склад учасників, і знову увірвалися до музичного простору країни з хітом «Тілом тряси». До групи приєдналася нова вокалістка і саунд-продюсер Томаш Лукач, а незабаром артистів запросили взяти участь у Національному відборі на Євробачення з піснею «На паті». У 2019 після приголомшливої ​​прем’єри треку «Шаленій» Джей і компанія анонсували вихід нового альбому #SHALENII, що став першим великим релізом групи після тріумфального повернення на сцену. Після чого DILEMMA вирушила у всеукраїнський тур.

Здавалося б, музиканти досягли всього, про що мріяли – вся країна співала їх пісні, тисячі шанувальників зустрічали артистів в переповнених клубах і концертних майданчиках, вони перебували на піку своєї популярності і в цей момент прийняли непросте рішення закрити групу. Про те, чому проект DILEMMA закривається і що буде далі, артисти розповіли в офіційній заяві.

Джей (Євген Бардаченко): – На все є свій час і свій термін. В кінці цього року я почав чітко відчувати, що виступи на сцені мені не приносять колишню радість, та і взагалі артистична діяльність мені набридла. Більш того, я вже кілька років як працюю з іншими артистами як саундпродюсер та сонграйтер! Тому я вирішив не опиратися відчуттям і висловив свої думки команді.

Олександр Порядченко (продюсер групи): – Нашою першою спільною роботою став кліп «Тілом тряси», який за дуже короткий час переглянуло понад 2,5 млн. людей. А після, з супер-хітом “На паті”, нас запросили спробувати свої сили на національному відборі конкурсу Євробачення і ми прийняли рішення знайти солістку в гурт.

Після були треки «Шаленій» і «Камікадзе», які стали як ковток свіжого повітря в музичній індустрії країни. Вони лунали звідусіль – на всіх радіостанціях, на будь-якій вечірці. Ми вирушили у великий тур по містах України і в кожному місті нас зустрічали заповнені зали, а люди в прямому сенсі слова «шаленілі» під треки DILEMMA. Я ніколи не забуду вираз обличчя Джея, коли після довгої перерви він вийшов на сцену Арени Львів і його зустрічав переповнений стадіон, підспівували нові пісні.

Це були продуктивні три роки. Ми отримали нагороду музичної премії «Золота Жар-Птиця» в номінації «Прорив року», ми випустили альбом, до якого увійшло 15 треків, ми виступили в сотні міст. Я пишаюся своєю роботою з групою DILEMMA. І зараз ми закриваємо цю сторінку, але тільки для того, щоб відкрити нову.