MÉLOVIN світова прем‘єра композиції: "Dance with the Devil"

MÉLOVIN світова прем‘єра композиції: “Dance with the Devil”

Артист MÉLOVIN презентує провокативну композицію під назвою “Dance with the Devil”. Вся Європа його ще досі згадує, як артиста який покорив європейців під час «Євробачення», його образ та номер – досі в на слуху у всіх. Про нього пишуть закордонні видання, його пісні потрапляють в топи світових чартів, BBC випускають сюжети про MÉLOVIN. 

Нова композиція це історія душі артиста, його стану і переродження образу MÉLOVIN. 

Адаптація в нових умовах непридатних для суспільства дала про себе знати, і в композиції “Dance with the Devil” артист вклав глибокий сенс, в якому він відображає всі емоційні стани, що може переживати людина. 

«Ця пісня допомогла мені впоратися з проблемами моєї ментальності в умовах обмеження моєї сценічної діяльності! І впевнений! Допоможе і Вам! Вставайте і танцюйте! Метафора Диявола в контексті того стану, яке хвилювало мене і змушувало відчувати себе погано. Щасливий, що можу транслювати своє життя за допомогою музики.»т не боїться експериментів, а йде на противагу всіх стандартів. Його сміливі образи під час фотосесій заставляють всіх говорити про неординарність на особливість MÉLOVIN.

Вже у 2021 році артист планує презентувати відеокліп на композицію «Dance with the Devil” та обіцяє масштабний концерт у столиці.