• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • «Мені було дуже страшно»: NK | Настя Каменських розповіла про зйомки екстремальної сцени в своєму новому кліпі
Настя Каменских A Huevo

«Мені було дуже страшно»: NK | Настя Каменських розповіла про зйомки екстремальної сцени в своєму новому кліпі

Днями NK | Настя Каменських презентувала новий кліп на сингл «A Huevo». Всього за кілька годин після прем’єри кліп вирвався в тренди YouTube і за дві доби набрав більше 3 мільйонів переглядів. Одна з екстремальних сцен кліпу стала для NK справжнім випробуванням. «Я досі пам’ятаю сцену, в якій мені довелось висіти головою вниз. Мені було дуже страшно, адже у мене вже є невдалий екстремальний досвід – коли я стрибала з парашутом. На зйомках я дуже переживала, що впаду головою вниз. Але все пройшло добре, я впоралася», – поділилася враженнями NK.

За словами артистки, до цієї сцени вона ретельно готувалася – за два тижні до старту зйомок співачка займалася на спеціальному тренажері: «Кожного дня протягом двох тижнів я тренувалася – висіла головою вниз на спеціальному тренажері, щоб поступово адаптуватися до такого положення. В результаті під час зйомок спокійно висіла 10 дублів по 4-5 хвилин».

Українська суперстар презентувала кліп на трек «A huevo» зі свого першого іспаномовного альбому «Ecléctica» 4 вересня. І прямо з кліпу артистка запустила танцювальний #ahuevochallenge #ауевоауево в провідній соціальній мережі TikTok, до якого вже приєдналися топові блогери.

У перекладі з мексиканського сленгу «A huevo» означає «круто/офігенно». У пісні звучать також фрази українською мовою, що вже стало фішкою NK в треках на іноземних мовах. Кліп на трек знімали ще до карантину, режисером виступив відомий кліпмейкер Леонід Колосовський. Це вже третя спільна робота Насті і Леоніда в сольному проекті NK, і кожна з робіт вражає яскравими фарбами й епатажем, набираючи десятки мільйонів переглядів.

Вихід альбому та кліпу на трек «A huevo» був запланований на квітень, але ситуація з пандемією внесла корективи в плани усього світу, не стали винятком і плани команди NK. І ось, нарешті, кліп доступний для перегляду на офіційній сторінці співачки в YouTube, а пісні альбому з’являться на всіх діджітальних майданчиках 18 вересня.