• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Подорож до «ВєркаЛенду» на «Танцях з зірками»: яскраві перевтілення учасників під пісні Вєрки Сердючки та повернення у шоу пари Арама Арзуманяна та Тоні Руденко
Танці з зірками

Подорож до «ВєркаЛенду» на «Танцях з зірками»: яскраві перевтілення учасників під пісні Вєрки Сердючки та повернення у шоу пари Арама Арзуманяна та Тоні Руденко

Вчора на телеканалі «1+1» відбувся восьмий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». Вечір, присвячений творчості Вєрки Сердючки, запам’ятався глядачам яскравими виступами учасників сезону та поверненням на паркет пари Арама Арзуманяна та Тоні Руденко.

Особливий восьмий ефір головного танцювального шоу країни був присвячений 30-річчю творчої діяльності української легенди, яка розпочинала свою кар’єру з СВ-шоу на «1+1» – Вєрці Сердючці. Зіркові пари танцювали під відомі хіти артистки у сучасній музичній обробці та у своїх номерах подорожували віртуальним «ВєркаЛендом». Відкривав вечір виступ Юлії Саніної та Дмитра Жука, які виконали на паркеті запальний джайв в імпровізованому барі. Рок-діва розповіла, що у дитинстві була «бридким каченям», сьогодні ж з кожним виступом вона відкриває у собі жіночність та рішуче налаштована перемогти у шоу. За свій виступ пара отримала 38 балів.

Неочікуваним став виступ пари Сергія Танчинця та Яни Цибульської, які виконали на паркеті хіп-хоп під нове аранжування пісні «Dancing Lasha Tumbai». Найбільше танець вразив Вєрку Сердючку, яка під час восьмого прямого ефіру стала справжнім адвокатом усіх учасників, артистка не приховувала захвату: «Я тобою пишаюся, я й уявити не могла, що так можна танцювати. Сергію, ти молодець!» – зазначила зірка.  

Яскраве диско на паркеті у восьмому прямому ефірі станцювали Санта Дімопулос та Макс Леонов під хіт «Дольче Габана». Локацією для їхнього виступу у імпровізованому «ВєркаЛенді» стала червона доріжка. Санта перед виступом зізналася, що пісня під яку вони танцюватимуть з Максом – одна з найулюбленіших пісень у творчості артистки. Думки суддів після виступу пари розділилися. Катерина Кухар прокоментувала виступ пари так: «Санта, ваш танець, як непереможна аргументація довершеності смаку та елегантності. Успіх – у вашому ДНК, але з Надією ви поки в одному купе»,- зазначила прима. Григорій Чапкіс сказав, що як танцівники Санта та Макс йому дуже подобаються, а от танець, який пара виконала на паркеті розчарував суддю, адже на його думку вибір жанру був не на користь пари. Та запрошена суддя проекту Вєрка Сердючка відповіла Григорію Чапкісу, пожартувавши, що насправді танець зіпсувала її пісня. А під час оголошення оцінок Вєрка Сердючка сказала, що якби у неї була оцінка 11 – вона б її поставила, а поки такої немає, зірка поставила парі десятку.

Головна конкурентка Санти Дімопулос – Надія Мейхер танцювала на паркеті пристрасне танго під пісню «Тук, тук, тук». У номері Надія втілила образ ворожки у імпровізованому «ВєркаЛенді». Григорій Чапкіс назвав виступ пари найкращим танго, яке тільки могло бути на паркеті, а Вєрка Сердючка назвала Надію однією з найсильніших учасниць проекту.

Минулого тижня пара Позитива та Юлії Сахневич повідомила, що отримала позитивні тести на Covid-19 і не змогла вийти на паркет. Нагадаємо, згідно з міжнародними правилами проекту, які діють у всьому світі, кожна пара має можливість у зв’язку з хворобою лише один раз пропустити виступ та залишитися у шоу. Цього тижня стан учасників не покращився, тож аби їхню пару не дискваліфікували з шоу, Позитив звернувся за допомогою до друзів – Арама Арзуманяна та Тоні Руденко, які погодилися вийти на паркет замість Позитива та Юлі у восьмому ефірі. Пара тренувалася усю ніч, аби станцювати на паркеті у прямому ефірі пасодобль. Виступ Арама та Тоні неабияк вразив суддів, які майже одноголосно зазаначили, що це був кращий виступ актора за увесь час проекту. Та, нажаль, за результатами глядацького голосування пара Арам Арзуманян та Тоня Руденко разом з парою Ольги Фреймут та Іллі Падзини були змушені танцювати «танець за життя». Учасники виконали на паркеті джайв. За результатами голосування суддів у проекті залишилася Ольга Фреймут. 

Зустрічала пари на балконі у восьмому прямому ефірі артистка-менторка Ольга Горбачова. Запалила паркет у якості спеціального гостя восьмого ефіру Вєрка Сердючка, яка виконала пісню «Make it rain champagne».

Нагадаємо, що від сьомого ефіру правила проекту змінилися. За умовами шоу, дві пари, які набирають найменшу сумарну кількість балів від суддів шоу і телеглядачів – потрапляють у зону ризику та танцюють «танець за життя». І танцюють вони одночасно, без підготовки, не знаючи, який стиль танцю їм випаде, і яка музика лунатиме.

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».