• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Стала відома дата прем’єри нового сезону тревел-шоу «Великі випуски з Антоном Птушкіним» на «1+1»
Великі випуски з Антоном Птушкіним

Стала відома дата прем’єри нового сезону тревел-шоу «Великі випуски з Антоном Птушкіним» на «1+1»

У неділю, 1 листопада, о 10:45 на каналі «1+1» відбудеться прем’єра нового сезону тревел-шоу «Великі випуски з Антоном Птушкіним». У другому сезоні проекту на глядачів чекають 7 серій, у яких тревел-документаліст Антон Птушкін подорожуватиме Європою, Балі, Швейцарією, Саудівською Аравією та Азорськими островами. А також потрапить на легендарний фестиваль Burning Man в Америці.

Відомий український мандрівник Антон Птушкін подорожує по світу сам та створює авторський тревел-блог без продюсерів, режисерів, знімальної групи і заздалегідь прописаного сценарію. Найчастіше його компанія у подорожах – це два дрони, три камери і один автомобіль. Такий незвичайний формат дозволяє глядачам відчути себе учасником цікавої пригоди та разом з Антоном повністю зануритись в атмосферу міст, країн та регіонів.

Під час своїх подорожей Антон Птушкін намагається не тільки показати найцікавіші та найпопулярніші туристичні місця, але і розповісти про місцеву культуру, історію, закони та правила. Крім того, познайомитися з тутешніми жителями, або знайти вихідців з України, щоб дослідити нетуристичну сторону країни. А також поділитися корисними порадами та лайфхаками з іншими мандрівниками.

Дивіться телевізійну прем’єру нового сезону «Великих випусків з Антоном Птушкіним» вже 1 листопада о 10.45 на каналі «1+1».