• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • “Твоя любимая музыка”: DANTES випустив перший сольний альбом
"Твоя любимая музыка": DANTES випустив перший сольний альбом

“Твоя любимая музыка”: DANTES випустив перший сольний альбом

Співак і телеведучий Володимир Дантес випустив перший сольний альбом “Твоя любимая музыка“. Це збірник-ретроспектива, який повністю зображає внутрішній стан артиста: часом сумний або меланхолійний, іноді зухвалий або романтичний. Треки з різним посиланням, настроєм і станом — це все в новому сольному альбомі DANTESa.

“Мій перший альбом — це синергія всієї тієї музики, на якій я виріс, і яку я любив. Сьогодні я слухав рок, завтра — жахливу попсу, післязавтра — класику, та й взагалі міг слухати все в один день і годину.

Я сподіваюся, що цей альбом відгукнеться у кожного всередині, тому що в ньому зібрано все, на чому ми росли. Це не альбом ностальгії, не альбом старої музики. Це альбом — ретроспектива. Все що в альбомі, то, який я є, іноді холеричний, іноді веселий, сумний, романтичний або зухвалий — це я”, — прокоментував Володимир Дантес.

В альбом “Твоя любимая музыка” увійшли треки з відгомонами тієї музики, на якій ми всі виросли, а трекліст складається з 6 пісень, інтро і каверу: «Sasha», «Другая музыка», «Блин»,  «Книжки», «Suka», «Девочка» і «Бьет по глазам».

Як створювалася “Твоя любимая музыка”

Ліричним акцентом альбому стала пісня «Девочка», присвячена дружині Наді Дорофєєвої та 10-річчю їх пари. Це трек про знайомство з Надєю, про емоції, які протягом усіх років співак відчуває до своєї коханої.

“У серпні буде 10 років як ми разом. У цій пісні ті емоції, які я відчуваю кожен день, коли дивлюся на Надю. Все як тоді. Історія про те, що любов живе три роки — це повна нісенітниця. Любов постійно з тобою, якщо дивишся на людину щодня і кохаєш її. Просто вона змінюється, стає іншою, переходить з пристрасті в глибоке почуття. Хоча місце пристрасті теж залишається”.

Також сильним синглом альбому став трек «Сука», написаний для Дантеса Надєю Дорофєєвої.

“Я сказав Наді: «Ти собі такі круті треки пишеш, чому мені не напишеш? Будь ласка, напиши й мені». Надя дуже швидко написала пісню “Сука”. Ми записували повністю всю пісню разом і для мене це був абсолютно новий досвід”.

В альбом увійшла найперша сольна пісня Дантеса «Блин», яка довгий час залишалася неопублікованою. Її для співака написала авторка хіта «Охрана отмена» Jerry Heil.

“Тут прийшла на допомогу най-най перша пісня, вона була написана спільно з Jerry Heil — це пісня «Блин». Так ми і познайомилися з Jerry Heil, я розповів їй історію про себе, як я себе відчував в той момент, коли починав повертатися на сцену. Ця пісня повністю характеризує мої внутрішні переживання та рефлексії з цього приводу”, — прокоментував Дантес.

Артист поділився, що в новому альбомі йому важливо було не прораховувати формулу хіта, а створити альбом, який подобається йому самому.

“Я зрозумів, що, напевно, зробив найважливіше — я нарешті порадував себе. Моїм тригером було те, що пісня повинна подобатися мені: мені має бути не соромно її співати, слухати в машині, слухати перед друзями, показувати її друзям. Всі шукають формулу хіта, кожен намагається розрахувати як і що зробити. Мені теж хочеться зрозуміти цю формулу, але напевно перш за все хочеться, щоб мої треки було кайфово слухати в майбутньому, і щоб вони не були тільки для сьогоднішнього дня. Щоб через кілька років вони мали якусь цінність і щось значили, і змогли розповісти про мене моїм друзям або дітям”, — коментує Дантес.