Coffe Time: час на каву разом з еспресо-машиною Sprso

Coffe Time: час на каву разом з еспресо-машиною Sprso

Чашка кави вже давно перестала бути просто «зарядом бадьорості», що допомагає прокинутися вранці. Це ритуал, який має для кожного свій зміст. Це спілкування з колегами чи друзями, релакс або медитація, 5 хвилин для себе посеред напруженого дня. Так само і кавомашина має бути мультифункціональним пристроєм – готувати смачну каву й при цьому мати стильний дизайн.

Ці чинники поєдналися в еспресо-машині Sprso – новинка представлена провідним виробником фільтрувальних кавомашин Bravilor Bonamat, який має багаторічний досвід у своїй справі. Компанія спеціалізується на професійній техніці для приготування кави, але призначення Sprso виходить за межі лише професійних еспресо-машин. Завдяки компактним розмірам, універсальному дизайну та високоякісним матеріалам саме Sprso підходить для домашнього користування – пристрій із легкістю впишеться в інтер’єр вашої кухні та не займатиме багато місця, як інші професійні еспресо-машини.

Один із вагомих плюсів Sprso – інтуїтивність і легкість у користуванні. Так, це професійна еспресо-машина, на опанування якої не потрібен тривалий час. Розпакувати й підключити Sprso можна за 10-15 хвилин, і чекати не потрібно – ви одразу зможете приготувати напої та насолоджуватися ними. Тим, хто полюбляє смак справжньої кави, ця модель підійде ідеально.

Готувати еспресо, ристрето, капучино й американо – покликання Sprso, адже основу пристрою становить унікальна система заварювання CIRCO, сконструйована спеціально для новітніх еспресо-машин Bravilor Bonamat. Секрет роботи CIRCO дуже простий: у системі утворюється та розвивається тиск, завдяки якому можна отримати максимум від кавових зерен. До того ж унікальна технологія керування насосом гарантує постійний час екстракції – час контакту між водою та свіжозмеленими кавовими зернами. Цей чинник є критичним, щоб отримати порцію правильного еспресо.

Sprso – компактний, але потужний і стильний пристрій, який готує смачну каву зі свіжозмелених зерен.   Регулювати розмір чашки, міцність заварювання та інші чинники – не проблема! Експериментуйте та створюйте свій індивідуальний напій.

Детальна інформацыя за посиланням.