Перемагаємо у війні, читаючи

Перемагаємо у війні, читаючи

“24.02” — це щоденник війни українського письменника Андрія Мероника, який презентував українську сучасну літературу на Франкфуртському книжковому ярмарку й із самого початку позиціонував себе як книга, яка не продається, а обмінюється на донат (благодійний внесок). Тож не дивно, що українці так завзято підтримали цю літературну ініціативу й обидва тиражі книги були розпродані за лічені дні.

Основну історію автора доповнюють розповіді 38 українців, що поділилися своїми переживаннями. Серед них блогери, бізнесмени, фотографи, волонтери, відомі артисти та інші. Багато із них добре Вам відомі: Даша Астаф’єва, Катерина Кухар, Tayanna, Roxolana та інші.

Тож щоденник війни не тільки приголомшив читачів відвертістю та щирістю, а й привідкрив деякі інтимні подробиці перших днів війни у житті українських зірок.

Родзинкою проєкту стало те, що всі зібрані з продажів кошти спрямовані в різноманітні благодійні організації. Українці з великим теплом скористалися можливістю не просто “задонатити”, але й отримати за це приємну винагороду — символічну книгу із не менш символічною назвою.

Як наслідок, перший тираж дозволив команді проєкту на чолі з автором Андрієм Мероником надіслати 108 000 гривень на рахунки благодійних організацій. Другий тираж побив цей рекорд і сума добровільних внесків сягла 250 000 грн.