• Головна
  • /
  • Спецпроект
  • /
  • У сигнальному жилеті та діелектричних рукавицях: Руслан Сенічкін здійснив мрію дитинства та покермував тролейбусом
Руслан Сенічкін здійснив мрію дитинства та покермував тролейбусом

У сигнальному жилеті та діелектричних рукавицях: Руслан Сенічкін здійснив мрію дитинства та покермував тролейбусом

Телеведучий долучився до соціального фотопроєкту та закликав молодь обирати професію за покликом душі. Ведучий «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін звик просинатися на ранкові ефіри, а от у дитинстві мріяв вставати удосвіта, аби першим діставатися до тролейбусного депо та звідти їхати назустріч новому дню й людям. У дитинстві телезірка мріяв бути водієм зеленого тролейбуса. Частково втілити це бажання 41-річному ведучому вдалося – Руслан Сенічкін проїхався за кермом тролейбуса в одному зі столичних депо.

Ексклюзивними кадрами бекстейджу зйомки соціального фотопроєкту «Якби не шоу-бізнес» поділилися організатори. Мета проекту – надихнути молодь обирати своє місце і свою справу за покликом душі, а не трендовості і мільйонами лайків. 

Вперше про свою мрію телеведучий розповів під час арт-марафону МояДитячаМрія від благодійного проекту Здійсни Мрію та намалював її. Малюнок Руслана разом зі 100 тисячами дитячих малюнків-мрій в межах  унікальної космічної місії “Промінь мрій” у вересні 2020 року полетів у всесвіт, аби обов’язково здійснитися. 

«Коли мені було сім-вісім років, помітив, як один з водіїв тролейбуса у Дніпрі, де тоді жив, оголошував зупинки пасажирам. Здавалося б, це звичайна справа, але цей чоловік придумав дуже цікаву річ. Тоді, на початку дев’яностих, ми пам’ятаємо стан людей – занурені у власні проблеми, тотальне безгрошів’я, нерозуміння того, що буде «завтра»… Цей водій перед поїздкою постійно студіював вранішню пресу – вичитував новини, анекдоти, гороскоп – і на кожному рейсі не просто сповіщав пасажирів про зупинки, а й розважав і інформував тим, що запам’ятовував з газет. В тролейбус заходили одні люди – нещасні, понурі, а виходили зовсім інші – усміхнені та щасливі. У той момент здалося, що цей чоловік «рулить» не тільки тролейбусом, а й долями людей та цілим світом!» – розповів Руслан Сенічкін.

Тоді телезірці теж захотілося стати тим, хто хоча б на певний момент може зробити людей трошки щасливішими! І його мрія здійснилася, але вже на телебаченні. Щоранку він надихає мільйони українців на гарний настрій та бажає вдалого дня. 

«Я завжди вдивляюся в обличчя водіїв тролейбусів, і жодного разу серед них я ще не бачив роздратованого чи сварливого. Впевнений, цим великогабаритним транспортом керують тільки добрі люди!», – поділився враженнями Руслан Сенічкін. 

Фотопроєкт «Якби не шоу-бізнес» – це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не «на слуху» у соцмережах і не «ведуть» за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. 

Результатом проєкту влітку планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких ведучий Твій День Влад Яма, співаки Злата Огнєвіч, Павло Зібров, Віктор Павлік, актор Тарас Цимбалюк й інші.