• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Нові рекорди спортсменів: Федерація провела командний WAGR чемпіонат з гольфу
Гольф клуб

Нові рекорди спортсменів: Федерація провела командний WAGR чемпіонат з гольфу

З 2 по 4 липня у ГК Гольфстрім, Всеукраїнська федерація гольфу провела Відкритий командний чемпіонат України з гольфу спільно з AnexGolf.


Три дні гольфісти грали в командах задля спільної перемоги. Мінлива погода змушувала змінювати тактику та кожного дня грати з максимальною віддачею. Федерація вже багато років поспіль проводить Командний чемпіонат України з гольфу, у сезоні 2021 командні змагання організовані разом з проектом AnexGolf.


24 команди на гольф полі Chambarlain з дня у день проходили по 18 лунок, щоб дійти до мети. Дані змагання є кваліфікаційними у форматі Stableford, а результати гравців подаються до Всеcвітнього гольф рейтингу серед аматорів WAGR.

Фінальна частина змагань відобразила запеклу боротьбу між двома найсильнішими гравцями України: Михайлом Голодом та Іваном Маловичко. Гольфісти зіграли play off на шести лунках. Це був найдовший play off за всю історію українського гольфу. Вболівальники слідували за тріумфаторами до кінця, щоб разом розділити переживання та підтримати командний дух.

Також на чемпіонаті був встановлений рекорд українського гольфу – три турнірні дні гольфістка Марія Федорович зіграла з результатом мінус, що свідчить про високий рівень гри та професіоналізму.
“Федерація гольфу щосезону проводить Командний чемпіонат України. З року в рік, рівень гри спортсменів підвищується. Фінал змагань нам це яскраво продемонстрував. Результати чемпіонату показують, що в українського гольфу велике майбутнє.” – говорить Генеральний секретар Всеукраїнської федерації гольфу, Володимир Пилипенко.

“AnexGolf – компанія, що займається гольф туризмом.  Наше партнерство з Федерацією – це про спільну любов до гольфу. Ми раді, що можемо долучитися до розвитку цього виду спорту в Україні. Даний чемпіонат для нас особливий, адже тут взяли участь п’ять команд від AnexGolf.” – говорить Генеральний директор AnexTour в Україні, Ількер Адигузель.

За результатами трьох турнірних днів у номінації Stableford Net першість здобули команди:
Superior Ladies – серед жінок (Федорович Марія, Зонова Анна), UGA Future Stars – серед чоловіків (Головко Андрій, Кулік Роман, П’ята Дмитро). 
Superior Ladies ( Федорович Марія, Зонова Анна), H Club | Fore Right! ( Голод Михайло, Манойло Ілля, Соколов Артем) — командний залік без урахування гандикапу в номінації Gross Open.
Anex Golf | The Pro Afsar Alihan SAYiN Hamza — у командному заліку серед професійних гравців у номінації Gross.
Longest drive – Зонова Анна, Маловичко Іван.
Nearest to the pin – Бойко Вероніка, Крикун Олександр.

Отож, Відкритий командний чемпіонат України з гольфу спільно з AnexGolf успішно завершився. Всеукраїнська федерація гольфу щиро вдячна за підтримку генеральному спонсору змагань: компанії AnexGolf за допомогу у створенні неперевершеної події у світі українського гольфу.
Також слова подяки висловлюємо партнерам Федерації: гольф-клубу GolfStream, що три дні зустрічав спортсменів, автомобільному бренду Porsche, компанії Вісен Україна та LG Electronics, постійному партнеру Федерації OTP Private Banking, гольф-клубу Козин за щедрі подарунки. Федерація гольфу дякує бренду Monaco від компанії Три Ведмеді, бренду стильного взуття INTERTOP, бренду спортивного одягу Peak Sport, вертолітній компанії HeliTour, компанії CosmosGolf та Premier Palace Wellness Club.