• Головна
  • /
  • Спецпроект
  • /
  • За штурвалом літака Boeing 737-800: лідер проєкту Pianoбой Дмитро Шуров став пілотом
За штурвалом літакс Boeing 737-800: лідер проєкту Pianoбой Дмитро Шуров став пілотом

За штурвалом літака Boeing 737-800: лідер проєкту Pianoбой Дмитро Шуров став пілотом

Організатори фотопроєкту «Якби не шоу-бізнес» разом із приватною українською авіакомпанією SkyUp Airlines втілили дитячу мрію співака Дмитра Шурова – стати пілотом. Авіакомпанія надала для проекту сучасний літак, трансфер, стюардес. Зйомки зайняли навіть частину злітної смуги на території міжнародного українського аеропорту «Бориспіль». SkyUp Airlines відкрила для нашого героя деталі роботи пілота та провела екскурсію тими місцями, вхід до яких пересічним пасажирам закритий. Команда проекту побувала у потаємних куточках аеропорту та ознайомилась з роботою такого великого і злагодженого механізму. SkyUp Airlines – прогресивна та молода – завжди рада втілювати мрії людей про подорожі, пригоди та нові відкриття.

«День зйомки став історичним днем у моєму житті, адже я вперше побував у кабіні сучасного літака. Дуже класно побути пілотом хоча б на кілька годин, поспілкуватися зі стюардесами, побути у пустому літаку та подивитися на інший бік – внутрішній – роботи аеропорту! З дитинства я мріяв лише про дві професії – музиканта та пілота громадянської авіації. Ці дві професії пов’язані з дивом! Ми всі знаємо про диво польоту, але музика це теж диво – вона здатна з’являтися нізвідки і об’єднувати людей. Перелітавши по всьому світу на різних літаках (і на радянських, і на сучасних) і перегравши на всіх можливих сценах (і у маленьких клубах, і у «Палаці спорту) – я зрозумів, що це приблизно одне й те саме! Я дуже радий, що по суті займаюся польотом – і через музику «літаю» разом з людьми. Тим самим рятую їх від буденності так, як рятує несподіваний політ на літаку!» – ділиться враженнями Дмитро Шуров.

Ексклюзивними кадрами бекстейджу зйомки фотопроєкту «Якби не шоу-бізнес» поділилися організатори.

Фотопроєкт «Якби не шоу-бізнес» – це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не «на слуху» у соцмережах і не «ведуть» за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. У такому повноцінному суспільстві кожен знаходить себе, своє місце і свою справу – не ту, яка просто «модна», а до якої є хист і лежить душа.

Результатом проєкту планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких Олександр Пономарьов, Влад Яма, Павло Зібров, Руслан Сенічкін, Віктор Павлік, Тарас Цимбалюк, Марія Бурмака й інші.