Могилевська представила дебютну колекцію прикрас

Могилевська представила дебютну колекцію прикрас

Слідами гучної відеороботи з тіктокерами Наталя Могилевська презентує ювелірну колекцію прикрас з іменами, створену в колаборації з українським ювелірним брендом Danylevych (instagram.com/danylevychcom). «Назови меня по имени» – колекція, де кожна прикраса може бути виконано на замовлення з будь-яким ім’ям.

«Я Натусік, а ти? Давай знайомитися! Колекція присвячується всім, кому сподобалися в кліпі мої прикраси, кільце, корона і куртка Олега Рижова з написом «Натусик». Культ власного імені – чудовий спосіб повірити в себе, носити з гордістю або оригінальний подарунок подрузі або сестричці. А найголовніше – це прекрасний спосіб познайомитися з хлопцем на вулиці. Колись у мене була футболка “Наташа” – я була зіркою всіх черг і вагонів метро! Вважається непристойним закохатися в себе. Нас вчать удаваної скромності. Себе треба любити, як Сонце і Місяць, або власну дитину. Інакше це злочин перед Творцем! Я пропоную познайомитися ближче з собою і, звичайно, пізнати і почути себе, вміти відчувати і розуміти знаки тіла і душі. Унікальність колекції – це будь-який виріб з вашим ім’ям в представленому дизайні. »

Крім прикрас, Наталя Могилевська представила також нову Мерч-колекцію одягу спільно з брендом Tatoobolka (instagram.com/tatoobolka): худі, футболки, денім куртки, чашки та ін. Вся колекція і Мерч доступний на сайті співачки.