• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Такого в Україні ще не було: відкриття першої в Україні академії з майстер-класами Zirka Academy

Такого в Україні ще не було: відкриття першої в Україні академії з майстер-класами Zirka Academy

1 серпня у Києві відбулося відкриття першої в Україні академії з майстер-класами Zirka Academy. І ця подія стала, без перебільшення, однією з найбільш знакових за 2020 рік у сфері сучасного медіа.
Вживу зустрітися з зірками світового шоу-бізнесу. Отримати знання від експертів топового рівня. Кардинально змінити своє життя за кілька годин. Раніше це здавалося неможливим. Тепер досить просто придбати квиток!

Микита Шкуратов, один із засновників академії, розповідає про своє дітище: «Слоган нашої академії: «Місце, в яке хочеться приходити». І наша ціль була, в першу чергу — створити місце, унікальне в усьому. Таке місце, в яке люди з усіх куточків Києва хотіли б приходити знову і знову. Щоб вони прагнули повертатися саме сюди, саме до нас, саме на ці лекції. Тому що тут круто, тому що тут цікаво, тому що тут вони щоразу відкривають щось нове для себе від найкрутіших відомих спікерів.

Важливо відмітити, що спікери — не теоретики, а практикуючі топи, справжні «герої індустрії», з якими ми маємо честь та радість творити спільне майбутнє».
До речі, на відкритті не обійшлося без зіркових гостей. І ось, що каже про Zirka Academy Аліна Лук’янова, директор гурту Open Kids: «Безсумнівно я повністю підтримую академію. Адже традиційні формати навчання повністю вичерпали себе. Хочеться отримувати більше корисної інформації, хочеться слухати практикуючих спеціалістів. А ключова відмінність Zirka Academy саме в тому, що всі знання можна застосовувати на практиці, і це дійсно принесе
результат».


А так про академію відгукується Поліна Василина — відома українська актриса: «Мені справді ближче саме такий формат навчання. Тому що зазвичай коли тобі цікава певна тема — доводиться платити за весь курс. А потім ти сидиш і без жодної цікавості слухаєш половину лекцій. В Zirka я маю змогу обирати одну лекцію і платити тільки за неї. Саме така вижимка корисної інформації підкупає приходити до них знову і знову».


До речі, в Zirka Academy планується три базові напрямки: media, fashion та beauty. Тобто відвідувачі зможуть обирати не тільки певні майстер класи, а навіть сферу, з якої вони хочуть отримувати знання.

Ми дізналися в учасниці гурту Open Kids Лізи Костякіної, куди хотіла б сходити вона. І ось, що відповіла нам співачка: «Звісно, всі три сфери надзвичайно цікаві. Але частіше я б відвідувала лекції про медіа. Адже зараз весь світ переходить в онлайн. Особливо яскраво це стало зрозуміло з появою в нашому житті пандемії. Тому зараз знання в сфері media як ніколи необхідні.


І я впевнена, що кожному із нас ще є чому повчитися».
До речі, тут ми з Лізою повністю згодні. Тому спішимо повідомити, що
майстер класи починаються вже з 1 вересня. Деталі можна дізнатися на сайті. Спробуйте, адже з Zirka Academy цей навчальний рік повністю змінить ваше життя!