Поради від LOREINE

Купуючи діловий одяг, мало хто замислюється, як вибрати дійсно якісну річ, яка прослужить вам довго й приноситиме задоволення. Окрім посадки на фігурі, радимо звернути увагу на такі моменти:

Із чого зроблено одяг – зі штучної чи натуральної тканини? Речі з натуральних тканин (тонка костюмна шерсть, бавовна, шовк) дорожчі й вибагливіші у догляді, але вони забезпечать вам комфорт і відсутність алергічних реакцій. Також вони прекрасно виглядають. Зверніть увагу на підкладку – саме ця частина виробу найчастіше контактуватиме з вашою шкірою. Ідеальні й найменш алергенні підкладки – із шовку або віскози.

Яка фурнітура використовується? Показником якісної дорогої сорочки, наприклад, вважаються натуральні перламутрові ґудзики. Відрізнити їх від дешевих пластмасових дуже просто – натуральний перламутр завжди холодний на дотик, пластик же тепліший. Саме перламутрові ґудзики ви зустрінете на сорочках Brioni, Giorgio Armani, Burberry та інших відомих марок. Ґудзики на якісних ділових костюмах також мають бути натуральними.

Перевірте шви – вони рівні й чіткі чи неакуратні? Якісно зроблені шви забезпечать чіткі лінії силуету. В Україні якісний діловий одяг для жінок створює бренд ділового й святкового одягу LOREINE. Бренд використовує тканини відомих італійських, англійських та інших європейських виробників, таких як Vitale Barberis Canonico, Reda, Albini, Thomas Mason. З тканин цих виробників шиють також костюми й сорочки Hugo Boss, Zegna та інші марки сегментів преміум і люкс.

Шоу-рум LOREINE, м. Київ, вул. Жилянська, 54.