• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Олександр Педан знімає соціальний проект про переселенців

Олександр Педан знімає соціальний проект про переселенців

Ведучий Нового каналу, лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан почав ділитися у своєму Instagram історіями успіху людей, які переїхали зі Сходу. Під час карантину чимало представників шоу-бізнесу влаштовували у своїх соцмережах онлайн-інтерв’ю. Це надихнуло Олександра Педана на створення схожого проекту – телеведучий вирішив ділитися історіями успіху трохи інших зірок.

– Серед українців є безліч людей, які досягли успіху не лише на телебаченні чи в шоу-бізнесі, – каже Олександр Педан. – І вони також заслуговують називатися зірками. Це аграрії, бізнесмени, спортсмени… Ці люди – хороший приклад того, що наші життя – в наших руках.

Так виникло перше інтерв’ю з Данілом Абеляшевим, суддею міжнародної категорії з флорболу. Познайомилися вони з Олександром Педаном завдяки Спортивному руху JuniorZ.

– Так сталося, що Даня – переселенець, – розповідає Олександр Педан. – Він переїхав до Києва з Донецька у 2014 році. І знайшов себе не лише у столиці, а й у Європі. Тому що Даніл – суддя міжнародної категорії та обслуговує міжнародні матчі. Спілкування з ним надихнуло мене змінити вектор – зосередитися на історіях не просто успішних людей, а переселенців. Як приклад для тих, хто хоче переїхати, але ще сумнівається, чи вдасться їм знайти себе далеко від домівки.

Це будуть короткі відео, в яких герої розкажуть Олександру Педану свої історії. А телеведучий опублікує їх в Instagram. Перший ролик уже в ефірі – https://www.instagram.com/p/CCImSeSlRKo/

View this post on Instagram

#ЗНАЙСВОЇХ 🔸Як це — бути суддею міжнародної категорії з флорболу? У період карантинної самоізоляції ми усі трохи передивились зіркових інтерв‘ю у соцмережах. Сам із @polyakovamusic дуркував у прямому ефірі 😁 Тому вирішив зробити серію інших інтерв‘ю — із зірками, які серед нас. З професіоналами своєї справи, малими підприємцями, спортсменами, студентами. Розпочинаю проект #знайсвоїх 🤟🏻 Перше відео — із крутим суддею міжнародної категорії з флорболу Данілом Абеляшевим @danilabelyashev, якого знаю завдяки своєму спортивному руху JuniorZ @juniorzua. У інтерв‘ю Даня розповідає багато цікавого про флорбол в Україні і світі, своє життя, переїзд у Київ. А ще у відео нелегкі завдання для Педана 🔥Тож бігом дивіться — ми з командою старалися. Тим паче виявилось, що Даня поки що холостяк! Дівчата — мобілізуйтесь 😉 Загалом мене дуже вразила історія Даніла, адже він переселенець — у 2014 році різко змінив своє життя і переїхав зі Сходу у столицю. Тому я вирішив зробити свої інтерв‘ю саме з людьми, які покинули домівки через війну чи окупацію і розповісти, як це — починати своє життя заново. Якщо ви знаєте таких людей чи самі є переселенцями — пишіть історії під цим постом чи у гугл-формі, що у шапці профілю. Ми з командою відберемо найцікавіші і розповімо на всю країну. Буде цікаво, обіцяю! Чекаю на ваші розповіді! 👇🏻👇🏻👇🏻 #проектзнайсвоїх #педанінтервюер

A post shared by Oleksandr Pedan (@pedanos) on

– Не треба бути Ілоном Маском і запускати космічні кораблі, – наголошує Сашко. – Достатньо знайти себе і поділитися своєю історією.

Соціальний проект, який запустив Олександр Педан, називається «Знай своїх». І ті, хто має чим поділитися, можуть писати телеведучому у соцмережі або заповнити форму