• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • MÉLOVIN запустив Флешмоб Миру, який вже підтримали 25 країн світу

MÉLOVIN запустив Флешмоб Миру, який вже підтримали 25 країн світу

MÉLOVIN знову здивував не лише нашу країну, а вразив своїм закликом весь світ. Артист опублікував у своїх соцмережах фото з написом «The world needs peace» та влаштував світовий Флешмоб Миру. Меседж від MÉLOVIN почав розлітатися по всьому континенту та здобув  підтримку у  міжнародній спільноті. До цього флешмобу доєдналися користувачі соцмереж, а також артисти та відомі особистості. 

 Після реакції тисячі людей на флешмоб, артист висловив у соцмережах свою позицію:

«Спостерігаючи за світом, за самим собою, за повною неусвідомленістю того, що говорять і роблять люди тут в соціальних мережах, за межами наших стін і будинків! Яким контентом і продуктом накачують нас блогери, засоби масової інформації і люди, які нас оточують!

Як вигідно зіштовхувати лобами людей різної релігії, гендерної приналежності, орієнтації, людей з різним кольором шкіри, різними поглядами на життя. І все для вигоди великих голодних «монстрів», які вже не влазять в свої нори.

 З кожним роком нас все більше і більше накачують отрутою! А ми цьому тільки раді, голосно аплодуємо і захоплюємося! Виходить, що ми такі ж злочинці і співучасники всього цього хаосу, який кожен може побачити навколо! Ми самі допомагаємо створювати цей хаос і самі ж поглинаємо його під різними приводами! Тим самим, людська злість і агресія береться від відсутності любові до СЕБЕ! Як і мільйони найгучніших злочинів відбуваються щодня людьми під прикриттям «Бога».

 Виховуйте любов до себе! Щоб вже завтра полюбити світ, який здатний як багато дати, так і відібрати все, що коли-небудь мав, визнавши тебе просто профнепридатним!»

До флешмобу в день приєднуються тисячі людей! Це стосується кожного і кожен житель землі може стати частиною цієї історії і виразити свою позицію!