GIO DARA: «Кожна пісня – це історія»

Його музика романтична, лірична й присвячена cправжнім почуттям – щирості та коханню. У нашому інтерв’ю – про те, що співак має собі за мету і як планує завойовувати серця людей.

Гіо, ти завжди наголошуєш, що сенс твоїх пісень – у любові. Чому, на твою думку, музика так сильно впливає на наші емоції?

В історії, яку розповідає музикант, кожен намагається знайти себе, щось почерпнути. Кожна пісня – це історія, яку пережила людина, що її написала. Мені здається, що люди шукають самих себе в піснях.

Які висновки ти зробив після участі у національному відборі на Євробачення 2020 року?


Я зрозумів, що я на правильному шляху, й далі продовжуватиму писати про свої почуття. Я почув дуже багато позитивних відгуків від глядачів, тому працюватиму над собою й писатиму далі.

У тебе є досвід сольного концерту. Як тобі вдається утримувати увагу глядачів?


З мого сольного концерту розпочалася моя сольна професійна кар’єра. Після нього люди почали цікавитися моєю музикою, і я став приділяти всю свою увагу власним пісням. Це набагато складніше, адже треба завжди чимось дивувати. Тому я випускатиму свої пісні, щоб ті глядачі, які звернули увагу на мене, залишилися зі мною, а до них також приєдналася і нова аудиторія.

Що ти відчуваєш, коли тебе порівню- ють зі співаком Едом Шираном?


Я ставлюся до цього позитивно. Це круто, тому що для мене Ед Ширан – це легендарний музикант. У нього був найдорожчий світовий тур в історії музики, і взагалі мені близькі його життєві погляди. Коли мене порівнюють з Едом Шираном, це в якомусь сенсі надихає, але я не Ед Ширан і маю свій стиль, свою самобутність, над якими я і досі працюю.

Якби в тебе була можливість подоро- жувати в часі, на чий концерт ти б хотів потрапити?


На легендарний концерт Beatles 1965 року, що відбувався на стадіоні Shea у Нью-Йорку. Туди я б хотів потрапити.

Ви написали нову пісню українською мовою, що вас надихнуло на її створення?

Я завжди мріяв написати пісню на українській мові, але зазвичай натхнення приходило лише англійською. Моя нова пісня «Безмежно кохати» для мене по-справжньому особлива , адже це перша пісня, яку я написав на українській мові. Натхнення прийшло під час карантину. Саме в цей непростий період я почав цінувати те, що зазвичай просто не помічав і завжди приймав як належне. Це частина мене та моєї історії. Я хочу щоб кожен побачив в цій пісні свій сенс і відчув її по-своєму.

Чого твоїм слухачам слід очікувати у майбутньому?

Більше пісень, більше концертів і більше країн, де мене можна буде почути. 

Зараз я планую зйомки кліпу на пісню «Безмежно кохати», кілька концертів в Києві, а також працюю над записом англомовного EP альбому.