Уля Станіславська про фейсбілдинг

З віком наші м’язи втрачають свою еластичність та пружність. Це стосується і м’язів обличчя. Втрата м’язової тканини обличчя сприяє провисанню овалу та стомленому виразу обличчя. На щастя, ми можемо сповільнити процеси старіння за допомогою фейсбілдингу – гімнастики для м’язів обличчя та шкіри. Instagram-блогерка та режисерка Уля Станіславська розповідає як на практиці фейсбілдинг покращив її життя.

Багато хто не вірить, що можна вдосконалити свою зовнішність без хірургічних втручань. От і я не вірила, поки не дізналась про фейсбілдинг в той час, коли я схудла на 25 кг і моя фігура змінилась.

Сьогодні всі фанатіють від здорового способу життя – бігають, правильно харчуються, вибирають натуральне й органічне. Багато знаменитостей відмовляються від гіалуронової кислоти та ін’єкцій. У цю концепцію якнайкраще вписується фейсбілдинг.

Після схуднення риси мого обличчя значно «опустились» і я кинула собі виклик навчитись фейсбілдингу. Місяць я займалась з тренером, потім почала робити вправи чотири рази на тиждень. І так цілий рік. Моє обличчя почало сяяти, підтягуватись, підборіддя зникло, овал обличчя став тоншим, очі – виразнішими, а мімічні морщини зникли. 

Карантин – це чудова нагода, щоб навчитись чогось нового. Я можу назвати себе амбасодором фейсбілдингу, тому що своїми результатами я надихаю своїх підписників. Хочу надихнути і вас!