Оля Цибульська: «Шоу-бізнес в психіатра»

Артисти знаходяться в постійному вирі подій. Як же творчі особистості відновлюють свої сили на карантині, чим займаються? На ці та інші питання відповість найенергічніша співачка, дружина і мама – Оля Цибульська.

Олю, зараз так багато негативних новин, поділіться чимось хорошим, що вам миттєво може підняти настрій?

Правило трьох «С»: Син, Секс, Солодощі.
Нестор – найцікавіший космос. Я вчуся в нього жити заново.
Секс. Не в поспіхах між роботою і побутом, а в насолоду коханим і нашою молодістю.
Солодощі. Після них треба знов секс. Ну чи спорт.

Артистам складніше бути замкненими в чотирьох стінах? Чи відчуваєте нестачу оплесків від глядачів?

В перший тиждень я не могла спати. Мені здавалось, що поїхав дах. І це не оплески. Це людська енергія, якою я могла наживо обмінюватись у великих об’ємах. Вірус скрутив її на мінімум. А я люблю педаль в підлогу. А оплески… не проблема. Чоловік аплодує, коли виходжу з душу. (Сміється.)

Ситуація вимушеного карантину впливає на шоу-бізнес?

Шоу-бізнес в психіатра. Нам непросто. Бо на паузі те, без чого жити неможливо. Ми не можемо працювати онлайн. Хоча нову пісню я доробляла з аранжувальником Богданом по відеозв’язку. Мені навіть пропонували зробити онлайн-концерти, які ми запланували в турі. Але я перенесла їх на осінь. Хочу бачити, чути, відчувати вас без контрацепції у вигляді телефонів. 

Чи вдається вам розспівуватися вдома? Влаштовуєте домашні концерти своїм рідним?

Звичайно, я займаюсь. Голос – це інструмент. Якщо цього не робити – він не буде звучати. Мої музиканти грають вдома, балет тренується, а я теж тримаю форму. Єдине – треба колючий дріт навколо холодильника. Щоб влізти в концертні костюми. (Сміється.)

Як ви налаштовуєте свій розпорядок дня в умовах карантину?

Я не налаштовую будильник. Хочу налагодити всі біоритми, збиті до карантину зйомками з п’ятої ранку. Здоров’я – це імунітет. Імунітет – це здоровий сон, їжа, cпорт і настрій. Змішуй і спробуй!

Ваша пара вже подолала складнощі побуту? Яким чином ви справляєтеся з розбіжностями в родині?

Як тільки ми почали жити разом, домовились що побут – не причина для сварки. Адже якщо тебе бісять його шкарпетки, то справа не в них. Просто ти собі брешеш і живеш з тим кого не любиш. Якщо їсти еклери, то до останнього в коробці. Якщо сваритись, то до сказу. І не через дрібний побут, а через тупу смс «я тебе теж».

Чим займаєтеся з дитиною?

Ми влаштовуємо домашні концерти. Нестор давно пише пісні і музика його страшенно надихає. В нас вдома є всі можливі музичні інструменти, а крім них в хід йде все, що створює звук – посуд, іграшки, татові папки з контрактами чи мамині дизайнерські сережки.

Приготування їжі – найкращий сімейний антистрес. Ми граємо в шеф-кухарів. Кілька днів тому Нестор створив страву під назвою «найсмачніший в світі бутерброд», а ще ми готували суші і його авторську поливку для картоплі. Нестор веде свій блог в Instagram і публікує туди всі відео-рецепти.

Також нещодавно Нестор влаштував Лувр на Оболоні. Натхнення не вмістилося на папері і ми розмалювали цілу стіну в спальні. Вийшло справді сучасне мистецтво. Якби побачила на виставці в Європі – клацнула б собі в Instagram.