Олександр Педан про корисні звички на карантині 

Вже набридло бути на карантині? Тут ви не одні! Поки ми всі залишаємося вдома, знаменитості діляться з нами улюбленими рецептами, тренуваннями, лайфхаками, серіалами, аби впоратися з соціальною дистанцією. Телеведучий Олександр Педан веде активний спосіб життя навіть на карантині!

Як проходить ваш день на карантині?

Я звичайна людина і я так само як і всі зараз вдома. Ми виїхали на дачу і маємо змогу перебувати на вулиці, але в ті моменти, коли в повітрі немає смогу. Я встановив для себе звичку: зранку прокидаюся, п’ю склянку води, роблю зарядку та готую сніданок для своєї родини. Насправді весь свій час я приділяю трирічному сину Маріку. В перервах я працюю, є багато роботи онлайн та записів інтерв’ю, створення контенту для соціальних мереж та «Нового каналу».

Як находите позитив в буденності?

У мене немає шансів не шукати у всьому позитив, оскільки на мені сім’я. До того ж мені треба думати як рухатися далі та як виходити з карантину. Я маю оминати депресії, адже мої рідні це теж відчувають. Коли поруч маленькі діти, то вони стають найголовнішими мотиваторами аби триматися в позитивному настрої.

@pedanos

Чи з’явилися у вашій сім’ї нові звички та традиції за цей час?

Я всім раджу починати свій ранок з руханки, за 30 днів це можна перетворити в нову корисну звичку. В якому б стані я не був, я завжди приділяю півгодини на виконання вправ. Щодо традицій, то ми з сім’єю стали більше спілкуватись саме офлайн.

Які рутинні справи адаптувалися під нинішні реалії?

Я активно веду всі свої соцмережі. Нам пощастило, адже ми з командою «Педан может» встигли зняти сезон «Мафії» для мого YouTube-каналу і зараз матеріал в монтажі. Перший випуск вже вийшов, потім ми опублікували мою поїздку в Японію.

Чого вам не вистачає, за чим ви найбільше сумуєте на карантині?

Звісно не вистачає живого спілкування з усією родиною, особливо з мамою. Не вистачає моєї роботи, адже я дуже активна людина. Мій робочий графік завжди складається з: спілкуванням з людьми, обміну досвідом, зустрічей та знімань. Також бракує активного спорту, скеледрому та серфінгу. Не вистачає поїздок, хочеться кудись поїхати, але ми розуміємо, що найближчим часом це неможливо.

Скільки серіалів ви встигли подивитися і скільки книг прочитати?

Я тільки почав дивитися серіал «Світ Дикого Заходу», але я не дуже захоплююсь переглядом серіалів і фільмів. У мене все ж таки двоє дітей і досить багато роботи. З усім тим я став більше читати. Прочитав дві книги з циклу романів у жанрі фентезі Роберта Джордана «Колесо часу».

Чим в першу чергу плануєте зайнятися після карантину?

Я хочу нормально попрацювати! Сподіваюся, що після карантину відновляться знімання. Це моя профільна робота і тут я навіть не про гроші, а про те, що я просто скучив за своєю улюбленою справою. Звичайно, що хотілось би полетіти кудись на серфінг або в гори, але навряд чи найближчим часом.

Порадьте нашим читачам фільми, які допоможуть зберегти позитивний настрій в цей непростий період.

Ось мої рекомендації:

  • «Ножі наголо», детективна комедія;
  • «Світ Дикого Заходу», телесеріал;
  • «Джентльмени», кримінальна комедія;
  • «Ранкове шоу», телесеріал;
  • «Погані хлопці», комедійний бойовик.

Приємного перегляду!