Марина Бех-Романчук про спорт під час пандемії

На світовій спортивній арені багато матчів і турнірів відмінено, перенесено або ж вони пройдуть без глядачів. Загальну ситуацію прокоментувала Марина Бех-Романчук – спортсменка-легкоатлетка, яка виступає в стрибках у довжину. Чемпіонка Універсіади-2019, срібна призерка чемпіонату світу-2019 і чемпіонату Європи 2018 року.

Що переживає світову спорт під час пандемії?

На даному етапі стан справ невтішний, адже спортсмени взагалі не мають можливості тренуватись. Я не знаю, чи буде хоч якийсь сезон і чи взагалі цього року ми зможемо вийти на змагальну арену. Багато змагань відмінено або перенесено. Поки все призупинено і це засмучує.

Як зараз професійні спортсмени готуються до чемпіонатів?

Ніяк. Ми намагаємось підтримувати форму вдома, але для професійних спортсменів просто фітнесу на карематі замало. Нам потрібні арени, які на жаль зараз недоступні.

Яким способом можна зміцнити імунітет?

Хороший сон та здорова їжа – найкращі способи зміцнення імунітету.

Чим корисним займаєтесь під час карантину?

Ми з сім’єю дуже багато часу проводимо в саду, адже я проживаю в приватному секторі. Також займаємось спортом.

Як підтримувати хорошу фізичну форму без спортзалу?

Є дуже багато неймовірно ефективних вправ, які можна виконувати в домашніх умовах. Для цього вам потрібен лише килимок і вільний простір. Я проводжу онлайн-тренування, щоб підтримати всіх, хто перебуває зараз вдома і при цьому не хоче втратити свою підтягнуту фігуру.

Вправи для тренування вдома:

View this post on Instagram

⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ На світовій спортивній арені багато матчів і турнірів відмінено, перенесено або ж вони пройдуть без глядачів. Загальну ситуацію прокоментувала Марина Бех-Романчук @marynabekh – спортсменка-легкоатлетка, яка виступає в стрибках у довжину. Чемпіонка Універсіади-2019, срібна призерка чемпіонату світу-2019 і чемпіонату Європи 2018 року. Як підтримувати хорошу фізичну форму без спортзалу? Є дуже багато неймовірно ефективних вправ, які можна виконувати в домашніх умовах. Для цього вам потрібен лише килимок і вільний простір. Я проводжу онлайн-тренування, щоб підтримати всіх, хто перебуває зараз вдома і при цьому не хоче втратити свою підтягнуту фігуру. Вправи для тренування вдома! ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 📲 Читайте на сайтi!

A post shared by ПЕЧЕРСКАЯ АССАМБЛЕЯ (@p.assemblymagazine) on