Ірина Федишин: «Ця весна — особлива для кожного»

Шоу-бізнес неначе завмер — ніяких гастролей та фан-зустрічей. Зірки закликають залишатися вдома та діляться порадами, як пережити цей непростий час. Талановита та популярна українська співачка Ірина Федишин, мама двох хлопчиків та прекрасна дружина, розповіла, як проводить час із сім’єю та які сюрпризи готує для своїх шанувальників.

Ірино, як проводите час вдома? Чим займаєтесь з сім’єю?

Через те, що я постійно на гастролях, зараз я насолоджуюсь часом, який проводжу вдома, разом з усією сім’єю. Проводимо час, як і більшість українських сімей — багато їмо, готуємо. (Сміється.) 

Так як карантин припав на час Великого посту, я не планувала свої гастролі, сольні концерти. Зазвичай в цей час ми їдемо на відпочинок на море, але зараз вийшло так, що всі сидимо вдома.

Стараємося проводити час з користю. Наш старший син — у другому класі, ми допомагаємо йому з дистанційним навчанням. Молодому — читаємо казки. Також ми разом готуємо, займаємось спортом, разом граємо в різні ігри. Щодо мене — інколи читаю або дивлюся фільми з чоловіком. А ще треба і поприбирати, і речі перебрати — часу нічого не робити не так вже й багато.

Чи складно вам без концертів, виступів, зустрічей з шанувальниками?

Дякуючи інтернету, я спілкуюсь з прихильниками в режимі «онлайн». Виходжу в прямі ефіри, ділюся чимось новим, отримую коментарі, відповідаю на них.

Безумовно, я вже чекаю на живе спілкування! Та поки що такої можливості немає, тому що заплановані концерти в найближчий час не відбудуться.

Чим будете нас дивувати по закінченню карантину? Які ваші творчі плани на найближчий час?

Настав час, коли можна більше займатися творчістю. Адже у мене вдома є фортепіано, за яким я часто пишу пісні. Зараз я навіть готую нову класну програму. Тому по закінченню карантину чекайте мене в своєму місті з сюрпризами!

Також зовсім скоро, після Великодня, у нас запланована прем’єра кліпу на пісню «Там, де ти». Потім — прем’єра пісні «Хай мрії збуваються». Також я готую абсолютно нову композицію, яка була написана під час карантину. Чекайте багато цікавого від Ірини Федишин!

Розкажіть про свою участь у благодійному онлайн — марафоні

Нещодавно я брала участь у благодійному марафоні «Разом вдома». Він проходив онлайн і тривав аж 10 годин. ТОП — артисти України та глядачі мали змогу зібрати кошти для допомоги в боротьбі з коронавірусом. Метою було купити засоби індивідуального захисту для медичних і соціальних працівників.

Дайте пораду нашим читачам — як не зневірятися та не переживати через негативні новини

Ця весна — особлива для кожного. Шукайте більше позитивних моментів, насолоджуйтесь сім’єю, не замикайтеся в собі. Не опускайте руки, просто повірте, що все буде добре.

Менше слухайте та дивіться новини — дозуйте інформацію, не зависайте у Facebook, читаючи негатив. Проводьте кожен день з користю, пишіть списки справ та виконуйте їх.

Якщо вам важко та хочеться поділитися переживаннями- спілкуйтесь з друзями, разом ми все подолаємо. Просто треба трішки потерпіти.