• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • Зваблива Тіна Кароль біля басейну та запальна сальса: актори серіалу «Великі Вуйки» поділилися деталями зйомок

Зваблива Тіна Кароль біля басейну та запальна сальса: актори серіалу «Великі Вуйки» поділилися деталями зйомок

На «1+1» тривають зйомки нового сезону комедійного серіалу «Великі Вуйки» про будні та неочікувані пригоди невгамовних гуцулів Івана Петрука, Штефка, Бодьо, Василя Микитюка і їхніх коханих жінок – Галини, Ірки та Марічки. Актори проекту поділилися своїми першими емоціями від зустрічі на майданчику та знімального процесу.

У новому сезоні, окрім уже відомих та улюблених героїв, на глядачів чекає і поява нових, ролі яких, зокрема, втілять на екрані популярні зірки українського шоубізнесу. Так, однією з акторок «Великих Вуйок» стала українська співачка, тренерка «Голосу країни» Тіна Кароль. Артистка говорить, що на зйомки в серіалі погодилася з радістю. «Великі Вуйки» — це її перша робота в кадрі після карантину.

«Головне — з самого початку правильно налаштуватися на знімальний процес, тобто відшукати той образ, що відповідає обставинам сюжету. А далі – просто живеш», — розповіла Тіна Кароль в інтерв’ю для «Сніданку з 1+1».

Креативний продюсер та актор Юрій Горбунов (у серіалі – Іван Петрук) зізнався, що зараз  із ним знімають сцени у басейні. «Наразі погодні умови сприятливі. Адже зазвичай, за законами кіно, коли треба знімати спеку, то на вулиці холодно, — і навпаки», — говорить шоумен. Також Юрій Горбунов додав, що працювати над серіалом нелегко. Адже попри велику  спеку, знімальна група носить маски, відповідно до умов адаптивного карантину та задля безпеки.

Виконавець ролі Вазгена Арам Арзуманян розповів, що неочікувані пригоди трапляються не тільки за сценарієм, а й під час роботи над проектом: «Так трапилося, що у мій перший знімальний день я шкутильгав, а за сценарієм Вазген має танцювати сальсу. Стоячі сцени я міг стерпіти, а от танцювати було складно. Та пізніше мені принесли знеболювальне, яке, на щастя, подіяло, і через 40 хвилин  я вже запалював у кадрі. Було динамічно, яскраво та смішно, навіть краще, ніж очікували». Цікаво, що раніше актор не пробував танцювати сальсу, а необхідні рухи вчив з хореографом уже перед зйомкою.

«Комічні ситуації на майданчику трапляються з першого дня. Я в житті ще той реготун. А через кумедні імпровізації Володимира Горянського, якого я просто обожнюю, взагалі не можу стримати сміх», — говорить актор Назар Задніпровський, який у серіалі грає роль Штефка.

Сам Володимир Горянський (у серіалі – Василь Микитюк) зізнається, що за колегами по серіалу дуже сумував. За його словами, після тривалого та посиленого карантину всі раді одне одного бачити та охоче працюють. «Як завжди, нам «таланить» — щойно приступаємо до зйомки, починається спека. Коли сонце стає нестерпно палючим, доводиться змінювати локацію з натури на приміщення», — говорить актор.

Інна Приходько (в серіалі – Олена) розповідає, що за час зйомок першого сезону дуже зріднилася з колегами по майданчику, особливо Лілією Ребрик (Ірка) та Наталією Корецькою (Марічка). «За сценарієм, Олена, Ірка та Марічка постійно називають себе «дівки». І ми так звикли до цього, що навіть у справжніх чатах з акторками в соцмережах також одна до одної так звертаємось – «дівки». Це весело», — зізналася Інна Приходько. Також акторка додала, що дуже комфортно працювати в уже сформованому з першого сезону колективі. Наприклад, оператори, режисери та актори одне одного розуміють з півслова.

«Після карантину всі дуже скучили за зйомками та працюють просто несамовито, практично з першого дублю все вдається, — говорить виконавець ролі Боді Володимир Ніколаєнко. – І в перший день команда була щаслива знову нарешті зустрітися. Режисер Мітя Шмурак аж підстрибував на радощах». Також Володимир Ніколаєнко додав, що нові актори, зокрема і зірки, одразу помічають та говорять про особливо теплу та родинну атмосферу на майданчику.

На знімальний майданчик «Великих Вуйок» нещодавно завітав «Сніданок з 1+1». Тож на власні очі побачити, як створюють проект, що відбувається за кадром та дізнатися ще більше цікавих подробиць можна у сюжеті:

Нагадаємо, за сюжетом другого сезону комедійної історії, після того, як гуцульська делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка у столиці домоглася прокладання у Великих Вуйках дороги, приватний інвестор збудував готель, і село от-от може стати європейським курортом. Але чи здійсниться мрія жителів Великих Вуйок перетворити рідне село на туристичну Мекку, глядачі «1+1» побачать у новому сезоні.

Україномовний серіал «Великі Вуйки» є власною розробкою «1+1», а над його виробництвом працює команда «1+1 Продакшн». Зйомки ведуться з дотриманням нових вимог роботи знімальних груп в умовах адаптивного карантину.

Прем`єра другого сезону серіалу «Великі Вуйки» на «1+1» запланована на осінь.