• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • Творчий «Спалах»: дивіться нове відео Сергія Бабкіна і Олени Кравець

Творчий «Спалах»: дивіться нове відео Сергія Бабкіна і Олени Кравець

Сьогодні Сергій Бабкін разом із актрисою «Студії «Квартал-95» Оленою Кравець представили перший у житті обох артистів творчий експеримент із назвою «Спалах».


 
Ідея створити таку колаборацію виникла в артиста під час написання пісні. Сергій вирішив додати в неї жіночий погляд і запропонував Олені написати свою частину треку. Актриса стала автором речитативу. Таким чином у співавторстві артисти створили «Спалах», розповівши кожен про свій перший «спалах»
почуттів між двома людьми.
 
У mood-відео, яке презентували артисти, – процес створення пісні, запис «Спалаха» на студії.
 
«Спалах» – це моя особиста історія кохання, моє розуміння того, як воно зароджується. – Це спалах, який відбувається один раз у житті. А Олена додала жіночий погляд у мою чоловічу історію. І мій підтримала. В усій її прозі є якась згода, власне розуміння того, про що я говорю. Я знав, що Олена знайома з моєю творчістю, посилом, він їй близький. Тому у мене народилася ідея запропонувати їй такий творчий експеримент. Я дуже хочу поділитися ним зі слухачами!», – розповідає Сергій. 
 
«Для мене робота з Сергієм стала і неймовірним задоволенням, подарунком долі і, водночас, своєрідним викликом, адже потрібно було постаратися, не хотілося його розчарувати… Навіть уві сні я не могла уявити, що коли-небудь мені випаде такий шанс, така удача – попрацювати над створенням пісні разом із людиною, чия творчість і чий талант я ціную багато років. Дякую тобі, Всесвіт, я щаслива! Для мене «спалах» – це осяяння, іскра, точка відліку, початок створення всього, чого не існувало до цього моменту… Щось дуже важливе, містичне і божественне одночасно», – поділилася Олена.