Без Тамерлана! Alena Omargalieva представила сольний трек!

Новий чуттєвий образ, індивідуальне звучання, і без Тамерлана — вперше за 10 років творчого шляху дуету TamerlanAlena Alena Omargalieva випускає сольний сингл. І заявляє про запуск власного проєкту.

«Малиновое вино» — таку назву носить сольний трек співачки, автором слів і музики якої є вона сама. Над ідеєю свого музичного проєкту артистка почала роздумувати вже кілька років, а прийняти рішення про запуск першого релізу їй допомогли глобальні зміни у світі. Зі слів Альони, трансформації, які відбуваються навколо, дали їй внутрішній заряд, який вона не може пояснити. Саме під час примусової концертної паузи дівчина написала трек «Малиновое вино», який адресує всій жіночій аудиторії.

  • Ця пісня відображає емоції всіх дівчат і жінок, які ми переживаємо після невдалого кохання. Я хочу застерегти їх від безвідповідальних і байдужих чоловіків, через яких доводиться ночами плакати у подушку, — поділилась співачка. — Я знаю, як може бути погано, коли не виправдані почуття. Сама згадала минулий досвід, коли писала трек. Але, я впевнена, що переживання можуть бути марними і для кожної знайдеться той єдиний, який буде кохати до нестями. Головне — ніколи не переставайте вірити у справжнє кохання.

У своєму проєкті Alena Omargalieva постає у новому образі — більш жіночною, чуттєвої та сексуальною, але це не заважає співачці експериментувати у музиці. Крім вокальних ліній, які зачаровують у треці «Малиновое вино» можна вперше почути і реп-рядки у читанні Альони. Над саунд-дизайном треку разом з артисткою працював талановитий композитор і аранжувальник Михайло Гайдай.

Сольний проєкт Alena Omargalieva планує розвивати паралельно з участю в дуеті TamerlanAlena. До слова, партнер співачки на сцені і в житті Тамерлан не просто її підтримує, а й виступає продюсером дебютної роботи.

  • Відчуйте смак малинового вина на своїх губах, любі дівчата! Кайфуйте, танцюйте, любіть життя! Нехай моя пісня стане акомпанементом кращого вашого літа «- звернулася до своєї аудиторії Alena Omargalieva.

З початком сольної кар’єри і виходом дебютного сольного треку Alena Omargalieva привітав всесвітньо відомий виконавець, володар трьох Grammy — Ne-Yo!

Такий сюрприз коханій підніс її партнер у житті та на сцені Тамерлан! Після того, як американська зірка послухав пісню Альони, він у захваті відгукнувся про неї у відеопривітанні і навіть натякнув на запис треку у дуеті, про що мріє кожен артист!

Ne-Yo — володар трьох Греммі, американський співак, автор пісень, продюсер, актор, виконавець суперхітів з мільйонними переглядами:

Сольна пісня Alena Omargalieva «Малиновое вино» вже доступна для скачування на всіх музичних платформах.