• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Концерти українських артистів, які варто відвідати: Tabakov, Тарас Чубай, Katya Chilly Group 432Гц та інші
Концерти українських артистів, які варто відвідати: Tabakov, Тарас Чубай, Katya Chilly Group 432Гц та інші

Концерти українських артистів, які варто відвідати: Tabakov, Тарас Чубай, Katya Chilly Group 432Гц та інші

Caribbean Club запрошує гостей на концерти українських виконавців. Найближчим часом у культовому столичному клубі зіграють свої концерти Tabakov, Тарас Чубай, Katya Chilly Group 432Гц, а також відбудеться презентація музичного шоу «НОВЕ ПОКОЛІННЯ», на якій виступлять переможці першого музичного конкурсу від Фонду Розвитку Української Музики.

Кількість місць на кожен концерт обмежена, купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua.

29 червня: Tabakov

Невиправний романтик, улюбленець жінок та володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, який віднедавна виступає як Tabakov, 29 червня порадує своїх шанувальників, а особливо шанувальниць, сольним концертом у Caribbean Club. Співак представить концертну програму «Моя на все життя» у супроводі білого рояля, що додасть літньому вечору особливих шарму та романтики. 

Співак представить як хіти «Ти танцюєш одна», «Моя на все життя», «Тільки ти моя», «Любов Жива», так і пісенні прем’єри. Чимало пісень отримають нове акустичне звучання – під рояль, що зробить романтичний музичний вечір від Табакова ексклюзивним. Імпровізація, неповторна атмосфера та тільки справжні емоції – обов’язкові складові «живих» зустрічей з артистом.

1 липня: Katya Chilly Group 432Гц

1 липня в Caribbean Club виступить Katya Chilly Group 432Гц  з новою програмою «І назвали його Телесиком: а-а…». Зірковою гостею цього неймовірного дійства стане артистка, якій Katya Chilly присвятила вірш «Сестро-сетричко, чиста водичка…» – незрівнянна ALLOISE.

«Наші інструменти – продовження наших рук. Наш голос – втілення Самого Життя. 1 липня ми зустрінемося у єдиному ритмі на перехресті світів: звичного і невидимого, де розповідають історії самі казки, сама традиція, уява. Широка ріка – великий човен. І ми всі разом вирушимо у подорож безсмертним океаном. Наш човен упродовж двох годин буде надійним і міцним, а потім, розчинившись у вашому повсякденні, збереже вам відчуття великих хвиль, безмежних просторів і живильної глибини», – розповідають музиканти.

3 липня: Тарас Чубай

3 липня засновник та лідер гурту «Плач Єремії» Тарас Чубай виступить з камерним концертом. Четвертий рік поспіль музикант збирає своїх прихильників на концерт у одному з найстаріших клубів столиці. В цей раз на гостей чекають улюблені хіти, нові пісні та незабутній літній вечір.

«В час довгої, вимушеної розлуки, кожен артист сумує за своїм глядачем, за живими виступами, за блиском очей у залі. 3 липня запрошую усіх прийти та розвіяти геть усі пандемічні печалі. Поспіваємо разом, а також послухаєте щось новенького», – розповів Тарас Чубай.

13 липня: НОВЕ ПОКОЛІННЯ

13 липня Фонд Розвитку Української Музики та Caribbean Club презентують музичне шоу «НОВЕ ПОКОЛІННЯ». За один вечір на сцені виступлять сім колективів та артистів – переможці першого музичного конкурсу від Фонду Розвитку Української Музики: PANCHYSHYN, BORA, EDNY, TAKAYA, YAGODA, MAXIM OVERDOSE та KEYSEE. 

Гості вечора будуть свідками народження нового формату шоу – «Музика плюс гумор». Крім концертних виступів молодих артистів гості також побачать комедійну імпровізацію від школи імпровізації Кляцкіних «Improvisation School». Актори школи вийдуть на сцену, щоб разом з музикантами подарувати глядачам веселий настрій.